Lursoft news

Failiem.lv piesaista investīcijas plašākai attīstībai

2015. gada 26. augusts

Failiem.lv noslēdzis investīciju līgumu, piesaistot finanšu līdzekļus un partnerus darbības un produktu groza paplašināšanai. Uzņēmuma pamatkapitāls palielināts līdz 1 000 000 eiro. Tas ļaus īstenot uzņēmuma mērķus un plašāk attīstīt datu un programmatūras  uzglabāšanas iespējas elektroniskajā vidē gan Latvijā, gan ārzemēs. NESIIS Data Exchange

Piesaistītie finanšu un biznesa partneri ir latviešu uzņēmēji. Failiem.lv dibinātājs Jānis Viklis medijiem atzinis, ka jūtas gandarīts, jo Failiem.lv komandai izdevies piesaistīt investorus un partnerus no latviešu vidus. Piesaistītie līdzekļi dos iespēju straujāk iekarot ne tikai Latvijas, bet arī starptautisko tirgu, īstenojot vairākas jaunas ieceres.

Investīciju piesaisti sekmējusi dalība biedrības Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls organizētās Investīciju sesijās un konsultācijas ar organizācijas pārstāvjiem. Failiem.lv plāno attīstīt failu serveru nomas pakalpojumus http://serveri.failiem.lv, kā arī turpināt attīstīt datu glabāšanas un programmatūras nomas pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Uzņēmuma izstrādātais rīks http://failiem.lv/filebox  ļauj uzņēmumiem ievietot Failiem.lv saiti viņu mājas lapā, jebšu nodrošināt ērtu un vienkāršu failu saņemšanu no klientiem, piemēram, tipogrāfijām vai mediju uzņēmumiem.

Biedrības Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls valdes loceklis Juris Birznieks atzinīgi novērtē, ka Latvijā cilvēki ar kapitāla iespējām un pieredzi ir gatavi iesaistīties un atbalstīt inovatīvus latviešu biznesa projektus ar eksporta potenciālu, tādā veidā ceļot Latvijas ekonomiku kopumā: «Ceru, ka arvien vairāk pieredzējušie, turīgie uzņēmēji pieņems lēmumu kļūt par privātiem investoriem, vairojot savu un citu labklājību.»

Šobrīd biedrībā Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls darbojas vairāk kā 40 investori. Biedrība organizē ikmēneša Investīciju sesijas, kurās seši biznesa projekti klātienē tiekas ar privātiem investoriem, lai piesaistītu investīcijas.

http://failiem.lv  un http://files.fm  ir datu apmaiņas, glabāšanas un publicēšanas serviss uzņēmumiem, profesionālajiem un privātajiem lietotājiem. Darbību sācis 2008. gadā. Šobrīd Failiem.lv ir vairāk par 150 tūkstošu reģistrētu lietotāju un vairāk nekā 700 000 apmeklētāju mēnesī.

Gribi zināt visus nozares jaunumus? Vai Tev ir Klientu Portfelis? 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*