Lursoft news

Lursoft Publicitātes indekss par 2013.gada novembri

2013. gada 3. decembris

Pēc SIA “Lursoft IT” (“Lursoft”) datiem, kas iegūti, izvērtējot publikācijas un veicot personu monitoringu “Lursoft” laikrakstu bibliotēkā www.news.lv, tiek veidots personu publicitātes indekss. Publicitātes indekss ļauj noskaidrot, kuras personas noteiktā laika periodā ir bijušas visbiežāk pieminētas publikācijās.

Fizisko personu novembra Lursoft TOP 10

Vieta Persona Rakstu skaits
1.
Dombrovskis Valdis
814
2.
Bērziņš Andris 438
3. Bordāns Jānis
276
4.
Ušakovs Nils
252
5.
Pabriks Artis
153
6.
Āboltiņa Solvita 135
7. Dombrovskis Vjačeslavs
133
8.
Sprūdžs Edmunds
131
9. Pavļuts Daniels 128
10.
Rinkēvičs Edgars
116

Fizisko personu publicitāte

Politisko organizāciju novembra Lursoft TOP 10

Vieta Persona Rakstu skaits
1.
Vienotība 489
2.
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai”/ LNNK 353
3. Saskaņas Centrs 276
4.
Reformu partija 268
5.
NATO 234
6.
Zaļo un zemnieku savienība 157
7.
Gods kalpot Rīgai, Partija 16
8.
Visu Latvijai!
14
9./10. Jaunais laiks 11
9./10. Tēvzemei un brīvībai/LNNK
11

Partiju publicitāte

Uzņēmējsabiedrību novembra Lursoft TOP 10

Vieta Persona Rakstu skaits
1.
MAXIMA Latvija, SIA
896
2.
Latvijas Televīzija, VSIA 376
3.
Swedbank, AS 256
4.
RE & RE, SIA 238
5.
Liepājas metalurgs, AS 231
6.
SEB banka, AS 193
7.
Latvenergo, VAS
141
8. DNB banka, AS
139
9. Diena, AS
132
10. Latvijas Neatkarīgā Televīzija, AS 126

Uzņēmumu publicitāte

Novembra traģiskie notikumi ieviesuši korekcijas arī Uzņēmējsabiedrību topā

21.novembra traģiskie notikumi uz visiem laikiem atstājuši dziļas un skumju pilnas rētas visu Latvijas iedzīvotāju sirdīs. Pēc tirdzniecības centra sagrūšanas, kas līdzi paņēma 54 cilvēku dzīvības un vēl vairākus desmitus ievainoja, mediji, līdztekus policijas izmeklēšanai, turpina restaurēt notikušo, meklējot traģēdijas patiesos iemeslus.

Skumjais notikums arī ieviesis savas korekcijas Lursoft laikrakstu bibliotēkas News.lv Uzņēmējsabiedrību publicitātes topā, jo līdztekus jau tādiem ik mēnesi ierastiem nosaukumiem, kā Latvenergo, Swedbank, Latvijas Televīzija, topa 1.vietu pārliecinoši ieņēmusi SIA MAXIMA Latvija, savukārt 4.vietā ar 238 rakstiem iekļuvis sagruvušā tirdzniecības centra būvnieks SIA RE & RE.

Apskatot būvniecības kompānijas RE & RE publicitāti pēdējo divpadsmit mēnešu periodā, jāatzīst, ka novembra publicitātes indekss ir pārsniedzis jebkādus iepriekšējo mēnešu rekordus. News.lv apkopotā informācija rāda, ka laika posmā no pagājušā gada decembra līdz šā gada oktobrim būvnieka vārds ik mēnesi bijis sastopams vidēji 12 rakstos, un augstākā publicitāte pēdējā gada laikā bijusi fiksēta janvārī, kad SIA RE & RE bijis pieminēts 27 rakstos. Salīdzinot ar oktobri, novembrī būvniecības uzņēmuma publicitāte pieaugusi vairāk nekā 26 reizes.

Strauju publicitātes kāpumu novembrī piedzīvojusi SIA MAXIMA Latvija, kura pagājušajā mēnesī pieminēta 896 Lursoft laikrakstu bibliotēkā News.lv atrodamos rakstos. Salīdzinot ar oktobri, aizvadītajā mēnesī mazumtirgotāja publicitātes indekss pieaudzis teju 10 reižu.

Ņemot vērā, ka novembra traģiskos notikumus masu mediji visticamāk šķetinās vēl līdz brīdim, kad tiks noskaidroti iepirkšanās centra jumta iebrukšanas galvenie vaininieki, paredzams, ka SIA MAXIMA Latvija publicitāte augstas pozīcijas saglabās arī turpmākajos mēnešos.

Maxima Re&Re publicitāte

Plašsaziņas līdzekļos jau vēstīts, ka 21.novembrī, sabrūkot lielveikalam MAXIMA, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus. Starp bojā gājušajiem ir arī trīs ugunsdzēsēji, kuri bija iesaistīti glābšanas darbu veikšanā. Zolitūdes tirdzniecības centra būvnieks bijusi kompānija RE & RE.

Valsts iestāžu novembra Lursoft TOP 10

Vieta Persona Rakstu skaits
1 Saeima
1461
2.
Ministru kabinets
827
3.
Rīgas pilsētas dome
698
4.
Valsts kase 657
5.
Valsts policija
587
6.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 389
7.
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
341
8. Valsts ieņēmumu dienests
312
9.
Latvijas Universitāte
293
10.
Ekonomikas ministrija
255

Valsts iestāžu publicitāte

Biedrību un nodibinājumu novembra Lursoft TOP 10

Vieta Persona Rakstu skaits
1.
Latvijas Pašvaldību savienība
64
2.
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera 58
3. Latvijas Darba devēju konfederācija 43
4.
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība
26
5./6. Delna – Sabiedrība par atklātību
22
5./6. Latvijas Komercbanku asociācija 22
7.
Rīgas Latviešu biedrība 20
8. Latvijas attīstībai, biedrība
19
9. Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
17
10. Latvijas ārstu biedrība 13

Biedrību publicitāte

 

 

Papildu informācija:

“Lursoft” laikrakstu bibliotēka: http://www.news.lv

“Lursoft” Publicitātes indekss: http://news.lv/publicity

© Lursoft
Citējot vai atsaucoties uz sagatavoto materiālu, lūdzam norādīt tā iegūšanas avotu -” Lursoft” Laikrakstu bibliotēka news.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*