Lursoft news

Analītiskajiem pakalpojumiem 12.decembrī būs īpaši izdevīgas cenas!

2013. gada 9. decembris

Ikviens uzņēmējs, vadītājs, finansists un vadošais menedžeris zina, ka, pieņemot lēmumus, ir svarīgi tos balstīt uz precīzu un pārbaudītu informāciju. Diemžēl ikdienas straujajā ritmā, kad dienā ir jāpieņem pat vairāki nozīmīgi lēmumi, kas var ietekmēt uzņēmuma nākotnes virzību, nav ne pietiekami daudz laika, ne cilvēku resursu, lai analizētu pieejamos datus, padziļināti izpētot konkurentu, esošo un topošo sadarbības partneru finanšu rādītājus un darbības nozares.

Tādēļ Lursoft piedāvā izmantot Analītiskos pakalpojumus, kas ļauj dažu minūšu laikā gūt uzskatāmu priekšstatu par interesējošā uzņēmuma darbību, tā finanšu rādītājiem, nozares attīstību, kā arī personu saistību ar uzņēmumiem.

Lursoft Analītisko pakalpojumu klāstā ietilpst tādi pakalpojumi, kā Uzņēmumu salīdzināšana, Nozaru finanšu koeficienti, Finanšu analīze, Uzņēmumu izvērstā analīze un Uzņēmuma novērtējums.

Lursoft Uzņēmumu izvērstā analīze ļauj vienkopus iegūt ziņas par interesējošā uzņēmuma finanšu un juridiskajiem datiem, kā arī dod uzņēmuma reitinga novērtējumu. Papildus tam skaitliskā informācija tiek atainota arī grafikos, ka ļauj gūt uzskatāmu priekšstatu par uzņēmuma darbību. Būtiski, ka Uzņēmuma izvērstajā analīzē dati tiek analizēti neatrauti no situācijas nozarē un valstī kopumā.

Uzņēmumu salīdzināšana ļauj vienlaicīgi salīdzināt līdz pat 4 uzņēmumu finanšu rādītājus, vienlaicīgi tos salīdzinot arī ar nozares vidējiem rādītājiem, kas ir būtiski, izvērtējot konkurentu darbību un meklējot jaunus sadarbības partnerus, jo ļauj ieekonomēt gan laika, gan finanšu resursus.

Lursoft piedāvātā Finanšu analīze dod iespēju izvērtēt interesējošā uzņēmuma likviditātes, aktivitātes, kapitāla struktūras un arī ienesīguma rādītājus. Svarīgi, ka analīzes rezultātā iegūtos datus iespējams salīdzināt ar uzņēmumu vidējiem rādītājiem nozarē un valstī kopumā.

Gadījumos, kad nepieciešams izvērtēt konkrētas nozares darbību, lai pieņemtu lēmumu par, piemēram, uzņēmuma darbības paplašināšanu vai jauna komersanta dibināšanu, labs palīgs būs Nozaru finanšu koeficienti.

Pirms neilga laika Lursoft sadarbībā ar Capitalia Analītisko pakalpojumu klāstu papildinājis ar jaunumu – Uzņēmuma novērtējumu. Jaunais pakalpojums ļauj bez maksas uzzināt Latvijā reģistrēto uzņēmumu vērtību naudas izteiksmē.

Lai ikvienas varētu pārliecināties par Analītisko pakalpojumu lietderību, Lursoft saviem klientiem piedāvā īpašu akciju – 12.decembrī, ceturtdien, laika posmā no 10:00 – 12:00 gandrīz visi Analītiskie pakalpojumi būs pieejami ar 70% atlaidi!

Nepalaid garām lielisko iespēju pārbaudīt sava uzņēmuma reitingu starp konkurējošajiem uzņēmumiem un iepazīties ar interesējošās darbības sfēras nākotnes perspektīvām.

Papildus informācija:

Lursoft Analītiskie pakalpojumi: http://www.lursoft.lv/analitiskie_pakalpojumi.html

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*