Lursoft news

Pasniegtas Efektīvas pārvaldības gada balvas

2013. gada 29. novembris

28.novembrī Latvijas Darba devēju konfederācija rīkoja pasākumu Efektīvas pārvaldības gada balva, kura laikā sadarbībā ar Valsts kanceleju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju godināja valsts, pašvaldību un privātā sektora izcilākos pārvaldības piemērus.

Šogad galveno balvu – bronzas lauvas statuju – ieguva zemkopības ministrija, Siguldas novada pašvaldība un Latvijas dzelzceļš.

Lursoft speciālbalva šogad tika pasniegta degvielas mazumtirgotājam AS Virši-A, kas pērn apgrozīja 70,596 milj.Ls, sasniedzot 774,531 tūkst.Ls peļņu pēc nodokļu nomaksas.

Latvijas dzelzceļš Efektīvas pārvaldības balvu saņēma arī 2008.gadā, apņemoties turpināt efektīvu pārvaldi un uzņēmuma attīstību. Pēc uzņēmuma rādītājiem redzams, ka tas savu apņemšanos ir pildījis, jo palielinājies gan pārvadāto kravu apjoms, kas pērn sasniedza 60,6 milj.t, kā arī kāpusi tā peļņa, pērn pieaugot līdz 25,7 milj.Ls.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone norāda, ka Efektīvas pārvaldības gada balvas mērķis ir sekmēt labas pārvaldības praksi Latvijā un pieredzes apmaiņu starp privāto un publisko rektoru pārvaldības kvalitātes paaugstināšanai.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*