Lursoft news

Jaunums: Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras notikumu monitorings, kas ļaus sekot līdzi reģistrētajai traktortehnikai

2024. gada 16. aprīlis

Lursoft paplašinājis Klientu Portfeļa lietotājiem pieejamo pakalpojumu klāstu ar Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) notikumu monitoringu.

Jaunais VTUA notikumu monitorings ļauj sekot izmaiņām personu reģistrētajai traktortehnikai, saņemot informāciju, ja:

 • Persona reģistrēta kā īpašnieks traktortehnikai;
 • Reģistrēts ieraksts par īpašuma tiesību izbeigšanos uz traktortehniku;
 • Persona reģistrēta kā traktortehnikas turētājs;
 • Reģistrēts ieraksts par turējuma tiesību izbeigšanos uz traktortehniku.

Ja Klientu Portfelis fiksēs kādam no tava monitoringa sarakstā esošajiem uzņēmumiem izmaiņas  VTUA datos, par to saņemsi paziņojumu un nepieciešamības gadījumā Lursoft izziņā varēsi iegūt plašāku informāciju par reģistrētajām izmaiņām.

VTUA notikumu monitorings jau tagad ir pieejams visiem Lursoft klientiem, kuriem līgums paredz izmantot Standarta monitoringa veidus. Jāveic vien atbilstošas izmaiņas savos monitoringa uzstādījumos “Klientu portfelis” sistēmā.

Informācijai par reģistrēto traktortehniku svarīgi sekot līdzi, lai:

 • Būtu informēts par savu konkurentu aktivitātēm, faktisko traktortehnikas stāvokli un parka apjomu;
 • Varētu sekot līdzi arī savu klientu un piegādātāju aktivitātēm un biznesa attīstībai;
 • Spētu sagatavot saviem klientiem atbilstošākos piedāvājumus, ņemot vērā viņu traktortehnikas parka apjomu, piemēram, ja esat traktortehnikas rezerves daļu tirgotājs, servisa pakalpojumu sniedzējs, apdrošinātājs u.tml.

Monitorings nodrošina iespēju uzraudzīt izmaiņas VTUA datos, lai nepalaistu garām sev svarīgu informāciju, taču, ja uzņēmuma darbam vajadzīga datu bāze ar aktuālo informāciju par reģistrēto traktortehniku un to īpašniekiem, Lursoft piedāvā izmantot datu atlases pakalpojumus.

Datu atlases priekšrocība – iespēja aktualizēt savu esošo klientu datu bāzi ar jaunāko informāciju, kā arī atlasīt datus par potenciālajiem klientiem vai veikt esošā tirgus situācijas analīzi, balstoties uz aktuālo informāciju no pirmavotiem.

Datu atlase nodrošina iespēju atlasīt uzņēmumus un traktortehniku pēc dažādiem kritērijiem, kombinējot tos atbilstoši tava uzņēmuma vajadzībām, piemēram:

 • Traktortehnikas pamatdatus, tostarp marku, modeļa nosaukumu, svaru, jaudu u.c.;
 • Traktortehnikas iedalījumu pa grupām, tajā skaitā noteikta traktortehnikas veida esamības vai konkrēta vienību skaita uzņēmuma īpašumā vai turējumā;
 • Informāciju par traktortehnikas īpašniekiem, turētājiem (pamatdati, reģions, adrese);
 • Traktortehnikas īpašnieka un/ vai turētāja finanšu rādītājiem, samaksāto nodokļu apjomu, darbinieku skaitu;
 • Traktortehnikas īpašnieka un/ vai turētāja pamatkapitālu, tā piederību, īpašnieku un patiesā labuma guvēja valsti;
 • U.c. datiem, kas palīdzēs iegūt biznesa vajadzībām visprecīzāk atlasītu datu bāzi.

Lai pieslēgtu VTUA notikumu monitoringu vai iegūtu plašāku informāciju par to, kā datu atlase var veicināt tava uzņēmuma izaugsmi, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu  vai Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot 67844292.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*