Lursoft semināri

Digitālās nedēļas ietvaros Lursoft aicina uz tiešsaistes semināru par klientu izpētes un risku uzraudzības procesa efektivizāciju un automatizāciju

2024. gada 16. aprīlis

“Digitālās nedēļas 2024” ietvaros aicinām uz semināru “Klientu izpētes un risku uzraudzības procesa efektivizācija un automatizācija”.

Uzņēmējdarbības vide ir dinamiska, kas nozīmē, ka labs klients vakar nenozīmē, ka tāds tas būs arī rīt. Tas, savukārt, nozīmē lielu izaicinājumu ikdienas darbā, jo svarīgi ne tikai sadarbības sākumā veikt vispusīgu klientu un partneru izpēti un risku izvērtēšanu, bet arī nodrošināt nepārtrauktu izmaiņu uzraudzību.

Lursoft, kas jau vairāk nekā 30 gadus ir nozīmīgs atbalsts uzņēmējiem ikdienas biznesa procesu organizēšanā, klientu izpētē un risku uzraudzībā, 15. maija seminārā dalīsies ar ieteikumiem, kā efektīvi veikt maksātspējas, sankciju un citu risku uzraudzību un spert pirmos soļus biznesa procesu automatizācijā.

Semināra ietvaros saņemsiet praktiskus padomus, kas balstīti uz reāliem piemēriem, par soļiem, kas jāveic, lai automatizētu klientu izpētes, kā arī ikdienas uzraudzības procesus. Tāpat arī semināra ietvaros stāstīsim par biežāk pieļautajām kļūdām, ar kurām uzņēmumi mēdz saskarties ikdienas biznesa procesos, veicot klientu izpēti un uzraudzību.


Seminārā uzzināsi:
•    Kāpēc svarīga klientu ikdienas uzraudzība un nevar paļauties tikai uz sākotnējās izpētes rezultātiem;
•    Ar kādiem riskiem varat saskarties, neveicot pastāvīgu klientu uzraudzību;
•    Kādiem jautājumiem jāpievērš uzmanība izpētes un uzraudzības procesa laikā;
•    Kādi ir ieguvumi no procesu automatizācijas;
•    Ar ko sākt, ja vēlaties automatizēt klientu izpētes un uzraudzības procesus;
•    Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas.

Semināra norise: 2024. gada 15 .maijā no plkst. 13.00 līdz 14.00 MS Teams platformā

Semināru vada: Līga Lūse-Zambare, SIA “Lursoft IT” Pārdošanas daļas vadītāja

Dalības seminārā – bez maksas.

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 14.maijam

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*