Lursoft news

Lursoft Laikrakstu bibliotēkā tagad pieejami arī avīzes “Talsu Vēstis” raksti

2023. gada 29. jūnijs

Lursoft Laikrakstu bibliotēka News.lv papildināta ar reģionālo laikrakstu “Talsu Vēstis”, lietotājiem paplašinot iespējas uzzināt par aktualitātēm Talsu novadā un tā apkārtnē.

Laikraksts tiek izdots divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās – , avīzes komandai skaidrojot un daloties ar svarīgāko par notiekošo Ziemeļkurzemē. “Talsu Vēstis” stāsta par Talsu novada cilvēku ikdienas dzīves notikumiem, darbiem, rūpēm, svētkiem, domām un cerībām. Laikraksts piedāvā ziņas, viedokļus, komentārus, diskusijas, reportāžas, cilvēkstāstus, tematiskās un izklaides lappuses, sniedzot visplašāko informāciju par norisēm Talsu novadā.

LASĪT TALSU VĒSTIS

Ik dienas publicējot vairākus simtus laikrakstu, interneta portālu un žurnālu rakstus, Lursoft Laikrakstu bibliotēkas News.lv arhīvā uzkrāti nu jau 7,3 miljoni publikāciju. Ņemot vērā News.lv lasītāju interešu loku un dzīvesvietu, arī bibliotēkā publicēto rakstu joma aptver visdažādāko tematiku, sākot ar politiku, beidzot ar sadzīviskiem jautājumiem, vēstot par jaunumiem visā Latvijā un arī ārpus valsts robežām. Lursoft Laikrakstu Bibliotēkā pieejami vairāk nekā 140 izdevumi, tostarp gan aktuālie, gan arī vēsturiskie, tādējādi sniedzot iespējas interesentiem uzzināt ne tikai par aktualitātēm, bet arī ielūkoties vēstures notikumos.

Laika gaitā News.lv kļuvis par uzticamu sabiedroto gan uzņēmējiem un dažādu līmeņu menedžeriem, gan valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, studentiem, bibliotekāriem un arī ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, kuri vēlas būt informēti par valstī un viņu dzimtajā vietā notiekošo.

Pieslēdz laikrakstu monitoringu un seko līdzi aktuālajam!

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*