Lursoft news

Monitorings laikrakstos – iespēja sekot līdzi aktuālajam, ko par tavu uzņēmumu, nozari vai konkurentiem vēsta mediji

2022. gada 1. februāris

Tikpat ļoti svarīgi, cik skaitļi finanšu pārskatos, biznesā nozīmīga ir arī uzņēmuma publicitāte un tā tēls sabiedrībā, nozarē. Nenoliedzami, līdz ar uzņēmuma finanšu plāniem, pārdomātiem uzņēmuma procesiem, publicitāte ir vēl viens svarīgs arguments, kas var sekmēt biznesa izaugsmi. Vai tu seko līdzi tam, ko mediji raksta par tavu biznesu, sadarbības partneriem, konkurentiem un nozari?

Savā 30 gadu darbības pieredzē Lursoft ir radījis daudzus pakalpojumus, kas uzņēmējiem atvieglo to ikdienas procesus, sākot no tirgus izpētes, beidzot ar klientu risku izvērtēšanu. Viens no svarīgiem resursiem klientu risku izvērtēšanā, konkurentu analīzē un tirgus izpētē, nenoliedzami, ir Lursoft Laikrakstu bibliotēka News.lv. 

Tajā plašā klāstā vienkopus pieejami gan Latvijas centrālo un arī reģionālo preses izdevumu, gan arī pašvaldību izdevumu, dažādu portālu, biznesa mediju raksti un Iepirkumu uzraudzības biroja publikācijas, kas ļauj uzzināt gan par to, kas notiek nozarē vai reģionā, gan arī to, ko dara konkurenti un ko par tavu uzņēmumu runā citi.

Kopumā kopš 1994.gada News.lv bibliotēkā uzkrāti jau vairāk nekā 7 miljoni rakstu, kas ļauj piekļūt ne tikai aktuālajām publikācijām, bet arī ērti atrast pat vairākus desmitus gadus senus rakstus par sev interesējošām tēmām.

Valsts ieņēmumu dienests metodiskajās vadlīnijās norāda, ka preses izdevumi ir svarīgs informācijas avots klientu izpētē un to uzraudzībā.

VID metodiskajās vadlīnijās skaidrots, ka, pamatojoties uz klienta risku, papildus pārbaude klienta izpētes procesam var notikt interneta mediju telpā, piemēram, klienta sniegto datu verifikācijai par amatu un nodarbošanos. Kamēr informācija par PNP ģimenes locekļiem un ar PNP cieši saistītām personām var nebūt iekļauta datu bāzēs, tā mēdz būt plaši atspoguļota presē. Jāņem gan vērā, ka interneta un masu mediju resursos atspoguļotā informācija ne vienmēr var būt visaptveroša un uzticama.

Lai nepalaistu garām svarīgāko, izmanto monitoringu

Ņemot vērā, ka News.lv ik dienu tiek papildināts ar vairākiem simtiem jaunu rakstu, lai varētu ērti sekot līdzi     interesējošajām tēmām, Lursoft piedāvā izmantot Klientu Portfeļa nodrošināto monitoringu dokumentos un presē. Tas uz tavu e-pastu nosūtīs paziņojumu, ja News.lv būs pievienots jauns raksts, kas saturēs tevi interesējošo atslēgvārdu.

Kā sākt lietot monitoringu?

  • Klientu Portfelī izveido jaunu sarakstu, pie saraksta veida izvēloties “Atslēgas vārdu saraksts”.
  • Kad saraksts izveidots, pievieno atslēgvārdus pa vienam, vai arī vairākus uzreiz, izmantojot XLSX;
  • Klikšķinot uz “Iespējas” – “Monitoringa iestatījumi”, neaizmirsti norādīt e-pastu, uz kuru vēlēsies saņemt paziņojumus par jaunajiem rakstiem, kā arī monitoringa biežumu.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Atslēgas vārda monitoringu, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī ar Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*