Lursoft semināri

20.04. seminārs “Pret Krieviju un Baltkrieviju noteiktās sankcijas un starptautisko sankciju pārkāpšanas atbildības riski”

2023. gada 31. marts

Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā noteiktos pienākumus daudz uzņēmumu vēl aizvien neattiecina uz sevi kā obligāti pildāmus. To, ka sankciju apiešana ir diezgan bieži sastopama, apliecina arī Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) publiskotais ziņojums par 2022.gadu. Visvairāk ziņojumus par iespējamiem sankciju pārkāpumiem FID aizvadītajā gadā saņēmis par tām, kas noteiktas saistībā ar Krievijas uzsākto karadarbību Ukrainā.

“Lursoft IT” un zvērinātu advokātu birojs “Ellex Kļaviņš” aicina uz semināru, kurā pārrunāsim katram uzņēmējam Sankciju likumā noteikto pienākumus un atbildību, par šo pienākumu nepildīšanu vai iesaistīšanos sankciju pārkāpšanā, kā arī par dažādām aktualitātēm sankciju jomā.

Seminārā dzirdēsiet ieteikumus, kādus pasākumus īstenot uzņēmumā sankciju pārkāpšanas risku mazināšanai. Apskatot praktiskus piemērus, uzzināsiet par pazīmēm, kam pievērst uzmanību, veicot darījumus, lai netiekat iesaistīti iespējamā sankciju apiešanā. Stāstīsim arī, kā ērti veikt sadarbības partneru izpēti, to pārbaudi sankciju sarakstos un īstenot risku uzraudzību visas sadarbības laikā.  

Semināra norise: 2023.gada 20. aprīlī no plkst 10.00 līdz 13.00 MS Teams tiešsaistes platformā

Semināru vada: 

  • Kristers Toms Losāns, “Ellex Kļaviņš” zvērināta advokāta palīgs, ar pieredzi noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un proliferācijas novēršanas un sankciju ievērošanas jautājumos;
  • Līga Lūse-Zambare, SIA “Lursoft IT” Pārdošanas daļas vadītāja

Dalības maksa:

  • 50,00 EUR + PVN
  • Īpašais piedāvājums SIA “Lursoft IT” klientiem, kuriem sadarbības līgumā nav iekļauti bezmaksas semināri, – dalības maksa 30,00 EUR + PVN
  • Klientiem, kuriem ir noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Lursoft IT”, kas paredz semināru apmeklējumu, dalība seminārā bez maksas.

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 18.aprīlim vai kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits.

Piekļuve dalībai seminārā tiks nosūtīta dienu pirms semināra uz norādīto e-pasta adresi.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*