Lursoft semināri

15.02. seminārs: Sankciju pārbaude – obligāts pienākums. Kā to izpildīt?

2023. gada 16. janvāris

Jau vairākus gadus klientu izpēte ir obligāts pienākums ikvienai fiziskajai un juridiskajai personai, taču šobrīd, ņemot vērā karu Ukrainā, šis jautājums ieguvis jaunu aktualitāti, jo ik dienu izskan paziņojumi par jaunu sankciju piemērošanu pret Krievijas augstākajām amatpersonām, eliti un uzņēmumiem.

Tas, savukārt,  klientu izpētes procesam prasa veltīt daudz vairāk laika, jo rūpīgi jāizvērtē ne tikai klienti, bet arī ar tiem saistītās personas –  patiesos labuma guvējus, dalībniekus un amatpersonas. 

SEMINĀRĀ PĀRRUNĀSIM:

  • Kas ir sankcijas un kādi ir to veidi.
  • Kā uzņēmumā vai iestādē nodrošināt sankciju pārkāpšanas risku novēršanu gan darbā ar klientiem, gan iepirkumu un publiskās privātās partnerības jomās.
  • Kādus resursus izmantot, lai ērti un ātri veiktu nepieciešamās pārbaudes, kā arī īstenotu sankciju risku uzraudzību, izmantojot automatizētus risinājumus.

SEMINĀRU VADA:

  • Gints Metāls, Mg. iur, doku.lv AML projektu vadītājs, International Compliance Association (ICA) sertificēts AML speciālists
  • Jānis Rozenbergs, SIA “Lursoft IT” Korporatīvo klientu konsultants

Seminārs norisināsies 2023. gada 15. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00 tiešsaistes video platformā MS Team

DALĪBAS MAKSA:

  • Dalības maksa 50,00 EUR + PVN.
  • Īpašais piedāvājums SIA “Lursoft IT” klientiem, kuriem sadarbības līgumā nav iekļauti bezmaksas semināri, – dalības maksa 30,00 EUR + PVN.
  • Klientiem, kuriem ir noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Lursoft IT”, kas paredz semināru apmeklējumu, dalība seminārā bez maksas.

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 13.februārim vai kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.