Lursoft semināri

09.02. Bezmaksas seminārs: Problēmklienti. Kā pamanīt signālus, pirms tiek zaudēta nauda?

2023. gada 15. janvāris

Katra uzņēmēja lielākā vērtība ir klienti, ar kuriem izveidojas veiksmīgas ilgtermiņa attiecības. Tā kā uzņēmējdarbības vide Latvijā ir dinamiska un mainīga, labs klients “vakar” nenozīmē, ka tāds tas būs arī rīt. Gan globāli notikumi, gan izmaiņas vietējā tirgū atspoguļojas uzņēmumu maksātspējā un ilgtermiņa darbībā.

Seminārā runāsim par pazīmēm, kuras norāda uz iespējamām grūtībām un negatīviem scenārijiem tālākajā uzņēmuma darbībā. Sniegsim praktiskus ieteikumus monitoringa sistēmas “Klientu portfelis” efektīvā lietošanā, veidojot “agrīnās brīdināšanas sistēmu” par klientu maksātspējas izmaiņām.

Uz semināru īpaši aicināti mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji, pārdošanas vadītāji, kā arī speciālisti, kuri atbildīgi par klientiem piešķiramo kredītlīniju apjomu un maksājumu uzraudzību.

Seminārs norisināsies 2023. gada 9. februārī no plkst. 10.00 līdz 11.30 YouTube tiešsaistes platformā

Semināru vada Līga Lūse-Zambare, SIA “Lursoft IT” Pārdošanas daļas vadītāja

Dalība seminārā: bez maksas


Piekļuve dalībai seminārā tiks nosūtīta dienu pirms semināra uz norādīto e-pasta adresi.

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 7.februārim

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.