Lursoft news

Lursoft lietotājiem tagad pieejams arī Lietuvas adrešu katalogs

2022. gada 22. decembris

Paplašinot iespējas Lursoft klientiem iegūt informāciju arī par Baltijas valstīm, Lursoft ieviesis Lietuvas adrešu katalogu.

Katalogā vienkopus apkopotas visas Lietuvas juridiskās adreses, kā arī pieejama informācija par tajās reģistrētajiem uzņēmumiem.

Kāpēc lietot Lietuvas adrešu katalogu?

  • Lai atrastu interesējošo adresi Lietuvā,
  • Lai atrastu konkrētā reģionā reģistrētus uzņēmumus, tādējādi atlasot savus potenciālos klientus,
  • Lai pārliecinātos, vai adrese, kuru norādījis Tavs esošais vai potenciālais sadarbības partneris Lietuvā, ir reāla un tajā uzņēmums patiesi reģistrēts,
  • Lai atrastu Lietuvā reģistrētus uzņēmumus.

Ņemot vērā, ka mūsdienās aizvien vairāk uzņēmēji cenšas diversificēt savus riskus un apgūt arī ārvalstu tirgus, ir svarīgi, ka Lursoft ikvienam ir iespēja pārbaudīt informāciju ne tikai par Latvijas, bet arī ārvalstu uzņēmumiem. Tas jo īpaši būtiski, lai mazinātu sava biznesa riskus un izvairītos no negodprātīgiem uzņēmējiem.

UZ LIETUVAS ADREŠU KATALOGU

Kā lietot Lietuvas adrešu katalogu?

  • Meklētājā atrodi interesējošo adresi vai arī izvēlies to no adrešu saraksta.
  • Pie katras Lietuvas adreses norādīts tajā reģistrēto uzņēmumu skaits, uz kura klikšķinot vari uzzināt jau konkrētus uzņēmumus, kas reģistrēti šajā adresē.
  • Uzklikšķinot uz konkrētā uzņēmuma, pieejama tā izziņa ar iespēju iegūt papildu informāciju arī par tā finanšu datiem un citu vērtīgu informāciju, kas svarīga klientu izvērtēšanas procesā.

Jānorāda, ka Lursoft lietotājiem tiek nodrošināta piekļuve Lietuvas uzņēmumu datu bāzei, kas ļauj tiešsaistes režīmā iegūt plašu informāciju par sev interesējošajiem Lietuvas uzņēmumiem, un pārskatāmībai Lietuvas uzņēmumus var meklēt arī izmantojot alfabētisko katalogu.

Papildu Lietuvas uzņēmumu datu bāzei, Lursoft saviem lietotājiem nodrošina piekļuvi arī informācijai par Igaunijā un Lielbritānijā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Lursoft esošie uzņēmumu un adrešu katalogi ļauj ne tikai meklēt un pārbaudīt informāciju par uzņēmumiem, bet arī veikt atlases, tādējādi paplašinot savu tirgu ar jauniem klientiem ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Lai uzzinātu vairāk par datu atlases iespējām, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*