Lursoft news

Jaunums: Nekustamo īpašumu darījumu monitorings

2022. gada 14. decembris

Lai sekotu līdzi nekustamo īpašumu tirgus aktivitātei un varētu iegūt informāciju par interesējošā teritorijā reģistrētajiem nekustamo īpašumu tirgus darījumiem, Lursoft Klientu Portfelis piedāvā jaunumu – Nekustamo īpašumu darījumu monitoringu.

Jaunais pakalpojums ļauj sekot līdzi zemes, būvju (ēkas un inženierbūves) vai konkrētu telpu grupu (dzīvokļi) pārdošanas darījumiem, kas notikuši:

  • Konkrētā teritorijā – ielā, pilsētā, novadā vai pagastā;
  • Konkrētā adresē – ēkā vai dzīvoklī.

Reizi mēnesī, ja kādā no monitoringa sarakstā pievienotajām teritorijām vai adresēm būs reģistrēts jauns nekustamā īpašuma darījums, par to saņemsi paziņojumu savā e-pastā, kurā būs norādīta arī saite uz Nekustamā īpašuma darījuma kartīti, kurā iekļauta plašāka informācija par konkrēto darījumu.

Kādiem mērķiem izmantot Nekustamo īpašumu darījumu monitoringu?

  • Lai sekotu līdzi nekustamo īpašumu tirgus aktivitātei;
  • Lai uzzinātu par sava īpašuma tuvumā reģistrētajiem darījumiem un varētu iepazīties ar darījumu vērtību;
  • Lai uzzinātu par gadījumiem, kad tev interesējošā teritorijā īpašumi mainījuši īpašniekus, un piedāvātu savus pakalpojumus, piemēram, apsardzes, telpu uzkopšanas u.c.

Lai saņemtu piedāvājumu Nekustamo īpašumu darījumu monitoringa izmantošanai, sazinies ar savu Lursoft klientu konsultantu vai Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300. Piesakies nekustamo īpašumu darījuma monitoringa bezmaksas izmēģinājuma periodam jau tagad!

Kā izveidot un aktivizēt Nekustamo īpašumu darījuma monitoringu?

Kad tavai Klientu Portfeļa lietotāja lomai ir pievienots jaunais monitoringa veids, izpildi 4 vienkāršus soļus tā aktivizēšanai, lai reizi mēnesī savā e-pastā saņemtu paziņojumus, ja sarakstā esošajās adresēs reģistrēti jauni nekustamo īpašumu darījumi.

Lietotāju ērtībai Lursoft apkopojis visus nekustamo īpašumu pirkuma darījumus arī vienotā katalogā, kurā iespējams meklēt īpašumu gan pēc konkrētas adreses, gan arī kadastra numura vai darījuma datuma. Katalogs sniedz iespēju arī apskatīt darījumus, kas reģistrēti ne tikai konkrētā adresē, bet arī interesējošajā pilsētā/ novadā vai ielā.

UZ NEKUSTAMO ĪPAŠUMU DARĪJUMU KATALOGU

Atgādinām, ka Lursoft Klientu Portfelis ir mūsdienīgas risinājums, kas ļauj automatizēti sekot līdzi izmaiņām savu Latvijas klientu, partneru, piegādātāju un konkurentu datos pēc vairāk nekā 150 dažādu monitoringu veidiem, tostarp arī nekustamo īpašumu izsolēm un tagad arī nekustamo īpašumu darījumiem. Klientu Portfeļa monitorings ir arī neatsverams palīgs AML un sankciju risku uzraudzībā ar sadarbības partneriem – gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumiem un personām.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*