Lursoft semināri

23.novembrī eksportējošo uzņēmumu pārstāvjus aicinām uz semināru par aktualitātēm sankciju jautājumos

2022. gada 9. novembris

Jautājums par klientu izpēti, sankciju risku izvērtēšanu un ar to saistītie izaicinājumi eksportējošiem uzņēmumiem nav zaudējis savu aktualitāti vairāku gadu garumā. Taču, līdz ar Krievijas iebrukumu Ukrainā, būtiski  pieaudzis ne tikai sankcionēto personu skaits un preču/pakalpojumu aprites ierobežojumi starptautiskajā tirgū, bet arī būtiski palielinājusies iespēja tikt iesaistītiem riskantos darījumos, kā rezultātā var ciest gan uzņēmuma reputācija, gan var tikt zaudēti (piemēram, iesaldēti) finanšu līdzekļi bankā.

Šobrīd vairs nepietiek ar formālu vienreizēju klientu pārbaudi sankciju sarakstos. Jāveic daudz rūpīgāka klientu un ar to saistīto personu izpēte, kā arī jāveic sankciju risku regulāra uzraudzība visā sadarbības laikā. Vienlaikus svarīgi, lai šīs darbības uzņēmumam neprasa nesamērīgu laika, finanšu resursu patēriņu un papildus cilvēkresursu iesaisti.

Šajā seminārā pārrunāsim gan teorētiskos jautājumus, kas saistīti ar sankcijām, gan skatīsimies praktiskus piemērus, akcentējot pazīmes, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība veicot klienta izpēti. Stāstīsim arī par pieejamajiem rīkiem un automatizētiem risinājumiem, kas padarīs vienkāršāku un ātrāku nepieciešamo pārbaužu un uzraudzības īstenošanu sankciju jomā.

SEMINĀRĀ PĀRRUNĀSIM:

  • Sankcijas un to veidus;
  • Divējāda lietojuma / militāru preču aprites aspektus;
  • Kā uzņēmumā nodrošināt sankciju pārkāpšanas risku novēršanu darbā ar klientiem un piegādātājiem;
  • Kādus resursus izmantot, lai ērti un ātri veiktu nepieciešamās pārbaudes, kā arī īstenotu sankciju risku uzraudzību, izmantojot automatizētus risinājumus.

SEMINĀRU VADA:

  • Gints Metāls, Mg. iur, doku.lv AML projektu vadītājs, International Compliance Association (ICA) sertificēts AML speciālists;
  • Līga Lūse-Zambare, SIA “Lursoft IT” Pārdošanas daļas vadītāja

Seminārs norisināsies 2022. gada 23.novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 tiešsaistes video platformā MS Team.

DALĪBAS MAKSA:

  • Dalības maksa 50,00 EUR + PVN;
  • SIA “Lursoft IT” klientiem dalības maksa 30,00 EUR + PVN;
  • Klientiem, kuriem ir noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Lursoft IT”, kas paredz semināru apmeklējumu, dalība seminārā bez maksas;
  • Latvijas Eksportētāju Asociācijas “The Red Jackets” biedriem  – 2 dalībniekiem no uzņēmuma dalība bez maksas.

Pieteikties semināram

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 21.novembrim vai kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*