Lursoft news

Lursoft aicina uz Uzņēmēju pieredzes dienām

2022. gada 7. novembris

Ar mērķi veicināt uzņēmēju zināšanu apmaiņu biznesa attīstībai – iegūt jaunus kontaktus, paplašināt redzesloku, nonākt līdz jaunām biznesa idejām un efektīviem risinājumiem, kā arī iedrošinājuma un atbalsta mainīgajā vidē –, novembrī tiek organizētas Uzņēmēju pieredzes dienas.

Ņemot vērā, ka uzņēmējdarbības vide ir mainīga un izaicinājumu pārpilna, ir būtiski apzināties un mazināt savus riskus – ne tikai izvērtēt jaunos sadarbības partnerus, bet arī analizēt un uzraudzēt esošo klientu portfeli, tāpēc šogad Uzņēmēju pieredzes dienās piedalās arī Lursoft, lai dalītos ar savu pieredzi un praktiskiem ieteikumiem, kas var noderēt arī citiem uzņēmumiem ikdienas procesos ar klientiem, tostarp, analizējot to maksātspēju un arī izvērtējot sankciju riskus.

B2B klientu maksātspējas riski un to uzraudzība mazajā/ vidējā biznesā

Ne katrs mazais vai vidējais uzņēmums var algot finanšu analītiķi, ne katram uzņēmumam ir vajadzīgie resursi, lai veiktu laikietilpīgu potenciālo klientu izpēti.

Uzņēmēju pieredzes dienās Lursoft dalīsies ar praktiskiem ieteikumiem, kas noderēs B2B segmentā strādājošajiem uzņēmumiem, un pārrunāsim, cik svarīgi ir laicīgi apzināt klientu/ piegādātāju maksātspējas pasliktināšanos, jo, savlaicīgi reaģējot, uzņēmums var novērst arī savas maksātspējas pasliktināšanos.

Ar pieredzi dalīsimies, tiekoties tiešsaistē (Zoom platformā):

  • 10. novembrī plkst. 10.00
  • 16. novembrī plkst. 14.00

Praktiski padomi sankciju risku izvērtēšanai

Klientu un piegādātāju sankciju risku pārbaude un uzraudzība  ir kļuvusi par teju ikviena uzņēmuma un organizācijas ikdienu. Šajā tikšanās reizē sniegsim praktiskus ieteikumus, kā ātrāk un vienkāršāk pārbaudīt, vai sankcijas nav piemērotas Latvijas vai ārvalstu uzņēmumiem, kā arī ar tiem saistītām personām. Ņemot vērā, ka sankciju risku pārbaude ir obligāta ikvienam – gan fiziskām personām, gan uzņēmumiem neatkarīgi no tā apgrozījuma lieluma, darbības jomas -, dalīsimies ar mūsu klientu pieredzi, kā atvieglot savu ikdienu, izmantojot automatizētos risinājumus sankciju jomā.  

Ar pieredzi dalīsimies, tiekoties tiešsaistē (Zoom platformā):

  • 10. novembrī  plkst. 13.00
  • 14. novembrī  plkst. 10.00

PIEREDZES DIENĀM PIESAKIES ŠEIT

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.