Blog

Notikumu kalendārā iekļauta informācija par jaunākajiem ierakstiem Sankciju sarakstos

2022. gada 3. augusts

Lursoft Notikumu kalendārs nodrošina iespēju pārskatāmā veidā sekot līdzi konkrētā dienā vai arī laika periodā reģistrētiem notikumiem Komercreģistrā, Uzņēmumu reģistrā, Biedrību un nodibinājumu reģistrā un Maksātnespējas reģistrā, kā arī iesniegtajiem gada pārskatiem.

Ņemot vērā, ka sankciju risku izvērtēšana vēl aizvien ir aktuāla, Lursoft papildinājis Notikumu kalendāru ar jaunumu – ierakstiem Sankciju sarakstos. Tādējādi ikvienam tiek nodrošināta piekļuve viegli pārskatāmai informāciju par jaunākajiem ierakstiem Sankciju sarakstos, sniedzot iespēju pārlūkot papildinājumus Sankciju sarakstos ne tikai dienu, bet arī nedēļu, mēnešu un arī gada griezumā.

Notikumu kalendārā pieejama arī informācija par Sankciju sarakstu, kurā konkrētais subjekts iekļauts, kā arī saite uz izziņu, kurā apkopota paplašināta informācija par sankcionēto personu, uzņēmumu, organizāciju vai transportlīdzekli.

Lursoft apkopotā informācija liecina, ka šobrīd Sankciju sarakstos atrodami 18975 subjekti, pret kuriem vērstas aktīvas sankcijas. Jūlijā Sankciju sarakstos reģistrēti 166 jauni ieraksti, savukārt jūnijā – 428.

ŠOMĒNES REĢISTRĒTIE IERAKSTI SANKCIJU SARAKSTOS

Lursoft Notikumu kalendārā pieejama informācija no Eiropas Savienības, Apvienotās Karalistes un ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankciju sarakstiem.

Efektīvai klientu pārraudzībai Lursoft rekomendē izmantot Klientu Portfeļa Sankciju monitoringu. Pakalpojums nodrošina iespēju ērti uzraudzīt ne tikai savus klientus, bet arī to saistītās personas. Gadījumā, ja monitorings identificē atbilstību sankciju sarakstos ar kādu no klientu sarakstā esošajām personām vai arī to saistītajām personām, saņemsi par to paziņojumu e-pastā.

Informācija par Klientu Portfeļa monitoringa iespējām

Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā Tavs uzņēmums var efektivizēt klientu uzraudzības procesus, aicinām sazināties ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai arī rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*