Lursoft news

Sankciju monitorings uzņēmumu saistītajām personām uzņēmējiem būtiski atvieglos klientu uzraudzības procesu

2022. gada 30. maijs

Lursoft Klientu Portfeļa monitorings papildināts ar jaunu pakalpojumu, kas būtiski uzlabos klientu izpētes un uzraudzības procesu.

Sankciju monitorings uzņēmumu saistītajām personām ļauj ērti sekot līdzi tam, vai interesējošā uzņēmuma amatpersonas, kapitāldaļu turētāji, patiesie labuma guvēji nav iekļauti sankciju sarakstos, nesatraucoties, ka varētu palaist garām šīs būtiskās izmaiņas tikai tāpēc, ka uzņēmumam mainījušās saistītās personas un neesat to piefiksējis vai arī savlaicīgi pievienojis jaunās personas monitoringa sarakstam.

Tas nozīmē, ka turpmāk, lai uzraudzītu klientu, piegādātāju, sadarbības partneru esamību sankciju sarakstos, Jums vairs nav atsevišķi monitoringam jāpievieno katra saistītā persona, izmaiņu gadījumā monitoringu sarakstu atjaunojot. Klientu Portfelis par uzraudzību parūpēsies Jūsu vietā – Jums atliek vien monitoringa sarakstam pievienot interesējošos Latvijas uzņēmumus un pieslēgt Sankciju monitoringu uzņēmumu saistītajām personām. 

Ja monitorings identificēs atbilstību sankciju sarakstos ar kādu no uzņēmuma saistītajām personām, saņemsiet par to paziņojumu savā e-pastā ar norādi uz papildu informāciju, lai uzzinātu, kurā sankciju sarakstā un programmā persona iekļauta.

Lai pieslēgtu jauno monitoringu, Klientu Portfelī izvēlaties kādu no esošajiem sarakstiem vai arī izveidojiet jaunu, pie Monitoringa iestatījumiem Pakalpojumu sadaļā “Sankciju monitorings” atzīmējot iespēju “Sankciju monitorings uzņēmumu saistītajām personām”. Ja Jūsu izvēlētajam Klientu Portfeļa monitoringu plānam minētais pakalpojums nav pieejams, aicinām sazināties ar savu Lursoft Klientu konsultantu.

KLIENTU PORTFELIS NODROŠINA VAIRĀK NEKĀ 150 MONITORINGUS

Lursoft apkopotā informācija rāda, ka Latvijas, ANO, ES, Apvienotās Karalistes un ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankciju sarakstos šobrīd atrodami 19478 subjekti, no kuriem 3077 subjekti ir no Krievijas. Turpinoties Krievijas militārajam iebrukumam Ukrainā, sankciju sarakstos iekļauto personu, iestāžu un uzņēmumu saraksts aizvien paplašinās, tāpēc ir ļoti būtiski sekot līdzi aktuālajai informācijai un uzraudzīt savus klientus, kā arī to saistītās personas.

Lai uzzinātu, kā sākt lietot Klientu Portfeļa monitoringu, aicinām sazināties ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai arī rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*