Lursoft news

Ar monitoringa palīdzību uzzini, vai tavu klientu vidū ir darba devēji, kuri darbiniekiem maksā minimālo algu vai vēl mazāku atalgojumu

2022. gada 11. marts

Klientu Portfeļa VID notikumu monitorings papildināts ar jaunu notikumu, kas ļauj uzzināt, vai kāda no klientu sarakstā esošā uzņēmuma darbinieku vidējais mēneša atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā vai mazāks.  

Informāciju par darba devējiem, kuru darbinieku vidējais mēneša atalgojums ir valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmērā vai mazāks, VID publisko ar mērķi veicināt komercdarbības vides drošību, godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi. 

Ar šādu nolūku Lursoft saviem lietotājiem piedāvā arī jauno Klientu Portfeļa monitoringu, tādējādi nodrošinot visaptverošas klientu izvērtēšanas iespējas un uzraudzību, ļaujot regulāri sekot līdzi, vai kāda no klientu lokā esošā darba devēja vidējā darbinieku samaksa ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā vai pat mazāka.

Lursoft apkopotā informācija rāda, ka š.g. februāra beigās VID bija publiskojis informāciju par 4143 sabiedrībām ar ierobežotu atbildību, 20 akciju sabiedrībām un 278 individuāliem komersantiem, individuālajiem uzņēmumiem, kuru vidējā darba samaksa bijusi valstī noteiktās minimālās algas apmērā vai mazāka. Visvairāk šādi uzņēmumi reģistrēti nekustamā īpašuma izīrēšanas un pārvaldīšanas, automobiļu apkopes un remonta, kā arī kravu pārvadājumu nozarēs. Lursoft izpētījis, ka uzņēmumi, kuru vidējā darba samaksa darbiniekiem ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā vai pat mazāka, reģistrēti 43 pašvaldībās. To vidū ir gan darba devēji, kuri ar darba vietām nodrošina vienu vai divus darbiniekus, gan arī tādi, kuru darbinieku skaits mērāms vairākos desmitos.

Informācija par darba devējiem, kuru vidējā darba samaksa ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā vai mazāka, tiek atjaunota vienu reizi mēnesī.

Uz Klientu Portfeli

Klientu Portfeļa monitorings regulāri tiek papildināts ar aizvien jauniem pakalpojumiem, sniedzot iespēju sekot līdzi svarīgākajām izmaiņām savu klientu un sadarbības partneru datos. Klientu Portfelis piedāvā ne tikai Uzņēmuma reģistra, Maksātnespējas un Komercķīlu monitoringus, bet arī iespēju sekot līdzi izmaiņām AML riskos, Sankciju sarakstos, tāpat arī nodrošinot PVN reģistra, IUB rezultātu paziņojumu u.c. monitoringus, kas būtiski atvieglo uzņēmumiem klientu risku uzraudzības procesu.

Lai uzzinātu, kā monitoringa pakalpojumi var pilnveidot tava uzņēmuma ikdienas biznesa procesus, aicinām sazināties ar savu Lursoft Klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas nodaļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*