Lursoft news

Klientu Portfeļa monitorings informēs arī par VID pieņemtajiem lēmumiem

2022. gada 8. marts

Lursoft Klientu Portfeļa lietotājiem pieejamais VID notikumu monitorings papildināts ar jaunu monitoringa notikumu, kas turpmāk informēs par publicētajiem paziņojumiem par pieņemtajiem VID lēmumiem.

Gadījumā, ja VID būs publicējis paziņojumu par kādu no tavā klientu sarakstā esošajiem uzņēmumiem, Klientu Portfelis informēs ne tikai par konkrēto faktu un lēmuma veidu, bet arī nosūtīs saiti uz plašāku informāciju par pieņemto lēmumu – pārkāpuma būtību, lēmuma statusu, piemēroto atbildību, sodu, uzrēķinu u.c. informāciju. 

Lursoft uzsver, ka informācija par VID pieņemtajiem lēmumiem ir papildu datu avots, kuru ņemt vērā veicot savu klientu uzraudzību un izvērtēšanu, jo VID publicētie paziņojumi sniedz ziņas gan par klienta darbībā konstatētajām nepilnībām, gan arī piemērotajiem sodiem. Jānorāda, ka konstatēto pārkāpumu skaits, apmērs un arī pārkāpumu būtība ir vēl viens signāls, kas sniedz informāciju ne tikai par uzņēmuma apzinīgumu pienākumu izpildē pret valsti, bet arī pret klientiem un piegādātājiem, un var palīdzēt savlaicīgi reaģēt un pārvērtēt turpmākos sadarbības nosacījumus ar konkrēto klientu.

Klientu Portfeļa nodrošinātais VID notikumu monitorings ļauj sekot līdzi:

  • Klientu reģistrētajiem un dzēstajiem nodokļu parādiem, kas pārsniedz 150 eiro;
  • VID reģistrētās parāda summas pieaugumam vai samazinājumam;
  • Publicētajiem paziņojumiem par pieņemtajiem VID lēmumiem.

Jānorāda, ka informācija par VID pieņemtajiem lēmumiem pieejama arī Lursoft uzņēmumu izziņās.

Lursoft apkopotā statistika liecina, ka pusgada laikā VID publicējis jau vairāk nekā 850 paziņojumus par pieņemtajiem lēmumiem, no kuriem 620 bijuši lēmumi par atteikumu atmaksāt pārmaksāto PVN. 

Klientu Portfeļa monitorings palīdz sekot līdzi svarīgākajām izmaiņām savu klientu, piegādātāju un sadarbības partneru datos. Monitoringu klāsts regulāri tiek papildināts ar jauniem pakalpojumiem, Klientu Portfeļa lietotājiem nodrošinot piekļuvi vairāk nekā 200 monitoringu notikumiem. Papildu Sankciju, Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas, Komercķīlu monitoringiem, Klientu Portfelis nodrošina iespēju sekot līdzi arī saimnieciskās darbības apturēšanas notikumiem, IUB paziņojumiem, izmaiņām uzņēmumu struktūrvienībās, AML riskos, Būvkomersantu reģistrā u.c. notikumiem, tādējādi nodrošinot nepārtrauktu klientu uzraudzību. 

UZ KLIENTU PORTFELI

Lai uzzinātu, kā pieslēgt Klientu Portfeļa monitoringu, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tālruni 67844300 vai arī rakstot uz info@lursoft.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.