Lursoft news

Lursoft notikumu kalendārs – iespēja pārskatāmi iepazīties ar notikumiem reģistros

2022. gada 7. marts

Ik dienu reģistros tiek fiksēti vairāki simti notikumu, kas vēsta par izmaiņām uzņēmumu statusā – gan izmaiņām amatpersonās un dalībniekos, gan maksātnespējas procesu pasludināšanu, likvidāciju, jaunu uzņēmumu reģistrēšanu u.c. Lai tos varētu ērti pārskatīt – Lursoft izveidojis Notikumu kalendāru.

Lursoft Notikumu Kalendārs ļauj pārskatāmā veidā iepazīties ar konkrētā dienā vai laika periodā reģistrētajiem notikumiem Komercreģistrā, Uzņēmumu reģistrā, Biedrību un nodibinājumu reģistrā un Maksātnespējas reģistrā, kā arī uzzināt, kuri uzņēmumi norādītajā laika posmā iesnieguši gada pārskatus.

Kādas iespējas nodrošina Lursoft Notikumu kalendārs?

  • Pārskatīt, kuriem uzņēmumiem konkrētajā dienā vai periodā reģistrētas izmaiņas;
  • Uzzināt, kuri uzņēmumi interesējošajā laika periodā iesnieguši gada pārskatus;
  • Pārlūkot konkrētajā dienā vai periodā reģistrētos notikumus pēc to veidiem (piemēram, izmaiņas amatpersonās, nosaukumā, nodrošinājumos u.c.);
  • Meklēt kalendārā notikumus pēc juridiskās personas nosaukuma vai reģistrācijas numura;
  • Izvērsto meklēšanu, kas ļauj veikt atlasi pa notikumu grupām un dažādiem reģistriem;
  • Pievienot interesējošo uzņēmumu vai organizāciju monitoringam, lai pārraudzītu to turpmākās aktivitātes;
  • Apskatīt dažādos griezumos uzņēmējdarbības statistiku, piemēram, par jaunreģistrētajiem, likvidētajiem uzņēmumiem u.c., kas ir vērtīgs informācijas avots gan studentiem, gan arī žurnālistiem un dažādu pētījumu veicējiem.

Izmantojot Lursoft Notikumu kalendāra iespējas, uzņēmējiem ir iespēja veikt datu atlasi, saņemot biznesam vērtīgu informāciju, kas ir noderīga, piemēram, jaunu klientu piesaistei, biznesa aktivitātes izpētei konkrētā periodā u.c. nolūkiem.

UZ LURSOFT NOTIKUMU KALENDĀRU

Lursoft kalendārā apkopotā informācija rāda, ka šogad kopš 1.janvāra reģistros fiksēti jau vairāk nekā 44 tūkstoši notikumu, savukārt 2021.gadā divpadsmit mēnešu periodā – 353,55 tūkstoši notikumu, kas apliecina, ka klientu uzraudzība ir ļoti svarīgs aspekts, lai kvalitatīvi vadītu sava biznesa riskus un pieņemtu objektīvus lēmumus.

Pastāvīgai klientu uzraudzībai Lursoft aicina uzņēmējus izmantot Klientu Portfeļa monitoringu, kas nodrošinās nepārtrauktu sekošanu līdzi izmaiņām savu klientu statusā.

Lai uzzinātu, kā Lursoft risinājumi var palīdzēt uzraudzīt savus klientus, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot 67844300. 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*