Lursoft news

Seko līdzi sev interesējošām tēmām laikrakstos un izdevumos ar Klientu Portfeļa atslēgas vārdu monitoringu!

2021. gada 19. aprīlis

Lursoft paplašinājis Klientu Portfeļa pakalpojumu klāstu, ieviešot jaunu monitoringa veidu – Atslēgas vārdu monitoringu.

Klientu Portfeļa Atslēgas vārdu monitorings ļauj sekot līdzi publicitātei laikrakstos un izdevumos, kas publicēti portālā www.news.lv. 

Tas nozīmē, ka ar Klientu Portfeļa palīdzību tagad varat uzraudzīt ne tikai izmaiņas juridisko un fizisko personu datos, bet arī sekot līdzi sava un konkurentu uzņēmumu publicitātei, kā arī dažādām interesējošajām tēmām – tendencēm interesējošās nozarēs, reģionā vai pašvaldībā. Tāpat tas ļauj sekot noteiktu organizāciju vai jomu ekspertu publicētiem paziņojumiem, viedokļiem, kā arī citām specifiskām tēmām, piemēram, nodokļu vai juridiskajiem jautājumiem. 

Jānorāda, ka  Klientu Portfeļa Atslēgas vārdu monitorings nodrošina ne tikai iespēju laikrakstos un izdevumos sekot līdzi sev interesējošajām tēmām, bet arī paver jaunas iespējas klientu izvērtēšanas procesā, ļaujot daudz ērtāk sekot līdzi to publicitātei un veikt tās izvērtēšanu.

Klientu Portfeļa monitorings analizē Lursoft Laikrakstu bibliotēkas News.lv publicētos laikrakstus un izdevumus. Šobrīd News.lv aptver vairāk nekā 100 dažādus izdevumus, tostarp, gan centrālos un reģionālos laikrakstus, gan portālus un specializētos izdevumus, lasītājiem nodrošinot piekļuvi nepilnu 7 miljonu lielam rakstu arhīvam, kas ik dienas tiek papildināts var vairākiem simtiem jaunu publikāciju. News.lv lasītājiem pieejami gan tādi laikraksti kā “Diena”, “Latvijas Avīze”, gan žurnāli “Jurista Vārds” un “Dienas bizness”, portāli “Delfi Plus”, “iTiesības”, “iFinanses”, “nra.lv”,  kā arī Iepirkumu uzraudzības biroja publicētie paziņojumi, reģionālie laikraksti un pašvaldību izdevumi.

Lai sāktu lietot Klientu Portfeļa Atslēgas vārdu monitoringu:

  • Izveidojiet jaunu sarakstu;
  • Pie saraksta veida izvēlaties “Atslēgas vārdu saraksts”;
  • Pievienojiet sarakstam interesējošos atslēgvārdus, par kuriem vēlaties būt informēts, ja tie pieminēti kādā no publikācijām.
  • Izvēlaties sev ērtāko monitoringa saņemšanas biežumu – reizi mēnesī, reizi nedēļā, reizi dienā vai arī Online, kas nozīmē, ka saņemsiet paziņojumu tiklīdz tiks publicēts raksts, kas satur norādīto atslēgvārdu.

Atslēgas vārdu monitorings ir ērti lietojams, ļaujot jebkurā laikā paplašināt vai mainīt monitorējamos atslēgvārdus, kā arī mainīt paziņojumu saņemšanas biežumu.

UZ KLIENTU PORTFELI

Klientu Portfeļa monitorings sniedz iespēju sekot līdzi svarīgākajām izmaiņām savu klientu un sadarbības partneru datos. Monitoringu klāsts regulāri tiek papildināts ar jauniem pakalpojumiem. Tā lietotājiem pieejami ne tikai Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas un Komercķīlu monitoringi, bet arī PVN reģistra, Uzņēmumu akcīzes preču licenču, Patiesā labuma guvēju, Sankciju, IUB rezultātu paziņojumu u.c. monitoringi.

Lai saņemtu papildu informāciju par Klientu Portfeli un tā monitoringiem, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai arī zvanot pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*