Lursoft news

Piesakies bezmaksas apmācībām martā un iepazīsti Lursoft risinājumus klientu risku izvērtēšanai

2021. gada 8. marts

Lai gan daudzi uzņēmēji aizvien lielāku vērību pievērš klientu risku izvērtēšanai, apzinoties, ka tas ir svarīgi ne tikai tajās jomās, kurās to par obligātu nosaka likums, bet gan ikvienam uzņēmumam, daudziem aizvien aktuāls ir jautājums, kādai informācijai klientu risku izvērtēšanas procesu laikā jāpievērš uzmanība. 

Zināms, ka izvērtēšanas procesa laikā jāanalizē plašs informācijas apjoms, tostarp, gan aktuālā, gan vēsturiskā informācija, kas var aizņemt daudz laika un resursu, ja vien netiek izmantoti jau gatavi risinājumi. Vairāki šādi risinājumi pieejami Lursoft lietotājiem, nodrošinot, ka uzņēmējiem klientu izvērtēšanas process, apkopojot informāciju no dažādiem avotiem, kļuvis ievērojami ērtāks, ātrāks un lētāks.

Lai uzzinātu, kādus risinājumus un analītiskos pakalpojumus klientu izpētes veikšanai piedāvā Lursoft, martā ikvienu interesentu aicinām uz bezmaksas apmācībām tiešsaistē. 

Apmācību laikā apskatīsim risinājumus klientu izpētes un uzraudzības veikšanai, kas īpaši noderīgi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma subjektiem, – AML izziņa, Sankciju katalogs un monitorings, Politiski nozīmīgas personas statusa pārbaude, Personu pārbaude patieso labuma guvēju ķēdēs, kā arī citus Lursoft pakalpojumus, kas ļauj vispusīgi un operatīvi izvērtēt savus klientus.

Piesakies apmācībām sev ērtākajā laikā jau tagad!

Apmācības latviešu valodā

Apmācības krievu valodā 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*