Lursoft news

Lursoft lietotājiem tagad pieejamas parādu piedziņas kompānijas “Verdikts” kredītatskaites

2021. gada 1. marts

Lursoft lietotāji atzinīgi novērtējuši, ka uzņēmumu izziņās vienuviet pieejama klientu izvērtēšanai svarīgākā informācija, kas ļauj iegūt vispusīgu ieskatu uzņēmuma darbībā, kā arī pieņemt izsvērtu lēmumu par labāko sadarbības modeli ar konkrēto uzņēmumu.

Šim nolūkam ļoti svarīgi ir izvērtēt klienta kredītdisciplīnu, tāpēc Lursoft lietotājiem tiek nodrošināta arī informācija par juridisko personu kavētajiem maksājumiem. No 1. marta Lursoft izziņās esošā informācija par uzņēmumu kavētajiem maksājumiem papildināta ar jaunu datu avotu – informāciju no parādu atgūšanas kompānijas “Verdikts”.

Informācija no “Verdikts” tiek atjaunota reizi dienā, tā ikvienam Lursoft lietotājam klientu izpētes procesā nodrošinot piekļuvi aktuālākajai informācijai par to kavētajiem maksājumiem. Papildus tam, iespējams pārskatīt arī “Verdikts” rīcībā esošo informāciju par uzņēmuma vēsturiskajiem kavētajiem maksājumiem. 

“Verdikts” kredītatskaite gan par aktīvajām, gan arī slēgtajām parādu piedziņas lietām iekļauj plašu informāciju, tostarp:

  • Kreditora nozari;
  • Lietas statusu;
  • Lietas uzsākšanas datumu;
  • Neapmaksāto summu;
  • Rēķina izrakstīšanas datumu;
  • Rēķina apmaksas datumu;
  • Kavēto dienu skaitu;
  • Rēķina statusu;
  • Pēdējā veiktā maksājuma datumu;
  • U.c. informāciju, kas svarīga, izvērtējot klientu disciplīnu rēķinu apmaksā.

“Verdikts” kredītatskaite pieejama ikvienam Lursoft lietotājam, uzņēmumu izziņas sadaļā “Apgrūtinājumi” izvēloties informāciju par kavētajiem maksājumiem. Sadaļā par uzņēmumu kavētajiem maksājumiem publicēta informācija arī no Lursoft Kavēto maksājumu datu bāzes un “Paus Konsults”. 

Lursoft klientu ērtībām, papildu informācijai par juridiskajām personām reģistrētajiem kavētajiem maksājumiem no citiem avotiem, turpmāk Klientu Portfeļa monitorings informēs arī par gadījumiem, kad kādam no Jūsu klientu sarakstā esošajiem uzņēmumiem reģistrēts neapmaksāts parāds “Verdikts” datu bāzē. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā savu klientu uzraudzībai lietot Klientu Portfeļa monitoringu vai arī paplašināt izmantoto monitoringu klāstu, aicinām sazināties ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru pa tālruni 67844300 vai arī rakstot uz info@lursoft.lv

Parādu atgūšanas kompānijai “Verdikts” Latvijā ir jau 12 gadu darbības pieredze. Uzņēmums rūpējas par kreditoru interesēm, nodrošinot efektīvu un profesionālu lietas juridisko risinājumu. Izmantojot profesionālus risinājumus, individuālu pieeju un juridiski korektas parādu atgūšanas metodes, “Verdikts” palīdz uzlabot debitoru maksāšanas disciplīnu un stabilizēt uzņēmuma naudas plūsmu.