Lursoft news

News.lv bibliotēkā tagad pieejami arī žurnāla “Dienas bizness” raksti

2020. gada 12. maijs

Lursoft Laikrakstu bibliotēka News.lv pastāvīgi tiek papildināta ar jauniem izdevumiem, paplašinot lasītājiem pieejamo resursu klāstu.

Ņemot vērā lasītāju ierosinājumus, News.lv bibliotēkā tagad iekļauts arī iknedēļas biznesa analītiskais žurnāls “Dienas Bizness”. Žurnāls iznāk reizi nedēļā, otrdienās, sniedzot analītisku un padziļinātu redzējumu par aktuālajiem jautājumiem uzņēmējdarbībā un ekonomikā.

Ik dienas publicējot vairākus simtus laikrakstu, interneta portālu un žurnālu rakstus, Lursoft Laikrakstu bibliotēkas News.lv arhīvā uzkrāti nu jau vairāk nekā 6,8 miljoni publikāciju. Ņemot vērā News.lv lasītāju interešu loku un dzīvesvietu, arī bibliotēkā publicēto rakstu joma aptver visdažādāko tematiku, sākot ar politiku, beidzot ar sadzīviskiem jautājumiem, vēstot par jaunumiem visā Latvijā un arī ārpus valsts robežām.

Laika gaitā News.lv kļuvis par uzticamu sabiedroto gan uzņēmējiem un dažādu līmeņu menedžeriem, gan valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, studentiem, bibliotekāriem un arī ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, kuri vēlas būt informēti par valstī un viņu dzimtajā vietā notiekošo.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*