Lursoft news

Lursoft Laikrakstu bibliotēkā News.lv tagad pieejami arī interneta žurnāla iTiesības raksti

2020. gada 11. maijs

Lursoft laikrakstu bibliotēkā News.lv tagad pieejami Izdevniecības “iŽurnāli” izdotā interneta žurnāla “iTiesības” raksti.

“iTiesības” ir žurnāls par tiesību aktu praktisko pielietošanu. Žurnāls ir ikdienas palīgs gan juristiem, gan personāla un citu struktūrvienību vadītājiem, kas nodarbojas ar juridisko jautājumu risināšanu uzņēmumā. Žurnāla publikāciju autori ir savas jomas profesionāļi – advokāti, juristi, augstskolu pasniedzēji, nodokļu konsultanti u.c.

News.lv bibliotēkā pieejami vairāk nekā 100 dažādi izdevumi, tostarp gan centrālās un reģionālās avīzes, arī specializētā literatūra un vēsturiski laikraksti. Kopumā News.lv lietotājiem pieejami vairāk nekā 6,8 miljoni rakstu par vairāk nekā 25 gadu ilgu periodu. Laikrakstu arhīvs ik dienu tiek papildināts ar vairākiem simtiem jaunu publikāciju.

Lai varētu ērtāk sekot līdzi sev interesējošajām tēmām un ziņām, par kurām vēsta gan avīzes, gan žurnāli un arī News.lv bibliotēkā iekļautie portāli, aicinām izmantot News.lv Aģentu, kurš vienmēr ar e-pasta starpniecību informēs par jaunākajiem rakstiem.

 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*