Lursoft news

Seko līdzi klientu un konkurentu iesniegtajiem gada pārskatiem ar monitoringu!

2020. gada 6. marts

Ar katru dienu palielinās gada pārskatu iesniegšanas aktivitāte, kas nozīmē, ka ir pēdējais laiks sākt sekot līdzi, vai pārskatus iesnieguši arī tavi klienti un konkurenti.

Lai katru dienu nebūtu jāvelta laiks, lai datu bāzē pārbaudītu, vai interesējošie uzņēmumi jau ir iesnieguši savus pārskatus, Lursoft aicina izmantot Klientu Portfeļa Gada pārskatu monitoringu.

Piesakoties monitoringam, svarīgākā informācija tev vairs nepaslīdēs garām nepamanīta, jo tad, ja kāds no taviem partneriem vai konkurentiem iesniegs jaunu gada pārskatu, Klientu Portfelis Tev ikreiz informēs e-pastā.

Tas nozīmē, ka Gada pārskata monitorings ļaus ietaupīt savu laiku un vienkopus uzzināt, kuri no interesējošajiem gada pārskatiem ir pieejami, lai nepieciešamības gadījumā ar tiem varētu iepazīties Lursoft datu bāzē.

Lursoft dati rāda, ka patlaban datu bāzē reģistrēti 14,2 tūkstoši gada pārskatu par 2019.gadu, savukārt par 2018.gadu – 131,6 tūkstoši pārskatu. Tas liecina, ka aktīvākais pārskatu iesniegšanas periods vēl ir tikai priekšā, tāpēc, lai nepalaistu garām sev svarīgāko informāciju, ir īstais brīdis, lai pieteiktos Klientu Portfeļa Gada pārskatu monitoringam.

Par Klientu Portfeļa monitoringa iespējām uzzini, sazinoties ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai arī rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*