Blog

Konferencei “Bankas mainīgajā pasaulē” var reģistrēties jau tagad

2020. gada 3. marts

Šī gada 22. un 23.aprīlī norisināsies vērienīga zinātniskā konference “Bankas mainīgajā pasaulē”, kurā piedalīsies 30 eksperti, lietpratēji un amatpersonas no dažādām iestādēm. Ņemot vērā, ka interese par konferenci ir liela, tās pirmā diena norisināsies Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Otrās dienas pasākumi notiks gan Latvijas Universitātes Juridiskajā fakutlātē, gan Banku augstskolas konferenču zālē. Konferenci rīko Tiesību zinātņu pētniecības institūts (TZPI) sadarbībā ar Banku augstskolu, Latvijas Universitāti (LU), Dienas Bizness, Jurista Vārds, SKDS un Lursoft. 

Konferencē tiks aptverti dažādi ar kredītiestāžu darbību saistīti temati, to juridiskie aspekti: Eiropas Centrālās Bankas jaunā ekonomiskā politika, regulatoru darbības uzraudzība, banku risku pārvaldība un banku klientu tiesības, informācijas sniegšanas pieprasījumi, banku maksātnespējas un likvidācijas jautājumi, banku risku pārvaldība, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, iesaldēšanas, arestēšanas un konfiskācijas problemātika.

Tajā ar referātiem uzstāsies zinātnieki, lietpratēji un arī amatpersonas no Banku augstskolas, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas apgabaltiesas, Ģenerālprokuratūras, Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra: Edvīns Danovskis, Ringolds Balodis, Jānis Kārkliņš, Inna Šteinbuka, Māris Ruķeris, Juris Stukāns, Artis Stucka, Jānis Grasis,  Juris Juriss, Aldis Lieljuksis, Jānis Rozenbergs, Gunārs Kūtris, Guna Paidere, Kristīne Strada Rozenberga, Lauris Liepa, Jekaterina Kuzmina, Aivars Spilbergs,  Andris Fomins, Inna Romānova, Ramona Rupeika-Apoga u.c.

Vairāk par konferenci var uzzināt ŠEIT.

Reģistrēties šeit

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.