Lursoft news

Lursoft piedalīsies BiSMART organizētajā konferencē “Ārpakalpojumi”

2020. gada 13. februāris

Š.g. 25.februārī biznesa tehnoloģiju platforma BiSMART organizē konferenci “Ārpakalpojumi”, kurā tās apmeklētājiem būs iespēja iegūt idejas, kā palielināt sava uzņēmuma efektivitāti, vienlaikus pazeminot izmaksas.

Dati ir teju katras kompānijas vērtīgākais ieguvums, un, likumsakarīgi, ka mūsdienās to apjoms aizvien pieaug. Kā šos datus pareizi izmantot, vienlaikus uzglabājot tos drošā vietā un izpildot Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības? Šeit izpalīdzīgu roku sniegs ārpakalpojumi. Viedi un moderni datu centri, datu glabāšana mākonī, mūsdienīgi klientu centri, mobilās aplikācijas grāmatvedības uzskaitei, efektīgi triki mārketinga un komunikācijas veiksmīgai transformācijai ārpakalpojumu risinājumā, padomi kā un kad uzņēmumiem izmantot ārpakalpojumus. Tās ir tikai dažas no ārpakalpojumu jomā aktuālām un būtiskām tēmām, kas tiks apskatītas konferencē.

Konferencē uzstāsies arī Lursoft IT korporatīvā klientu konsultante Rūta Beirote, stāstot, kā būt vienā ritmā ar biznesa vidi – kāpēc ir svarīgi zināt, kas notiek ar klientiem, piegādātājiem un konkurentiem, kādas sekas biznesam var radīt nezināšana, un kā pilnveidot savus biznesa procesus, lai ikdienas darbā būtu pieejama vienmēr aktuāla un uzticama informācija.

Konferences mērķauditorija: Uzņēmumu īpašnieki, vadītāji, biznesa attīstītāji, augstākais un vidējais menedžments, nodaļu vadītāji.

UZZINĀT VAIRĀK PAR KONFERENCI

 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*