Lursoft news

Klientu Portfelī tagad arī Sankciju monitorings

2020. gada 13. februāris

Gudri uzņēmēji savu klientu uzraudzību uztic Lursoft Klientu Portfelim, zinot, ka tā spēs operatīvi saņemt informāciju par izmaiņām klientu statusā un nepieciešamības gadījumā attiecīgi reaģēt.

Monitorings ļauj sekot līdzi izmaiņām reģistrācijas datos, nodokļu parādu izmaiņām, gada pārskatu iesniegšanai, saimnieciskās darbības apturēšanai, maksātnespējas notikumiem un daudzām citām izmaiņām, par kurām ir svarīgi zināt, lai samazinātu sava biznesa riskus.

Turpinot pilnveidot Klientu Portfeļa monitoringu klāstu, tagad Lursoft piedāvā arī Sankciju monitoringu.

Jaunais monitorings nodrošina iespēju pārraudzīt savus klientus un sekot līdzi tam, vai kāds no tiem nav iekļauts Eiropas Savienības, OFAC, Apvienoto Nāciju vai arī Latvijas Nacionālajā sankciju sarakstā.

Gadījumā, ja Klientu Portfelis identificēs sakritības, par to saņemsiet paziņojumu ar tajā norādītu sakritību skaitu, kā arī saiti uz Sankciju kataloga izziņu. Izziņā varēsiet pārliecināties par Sankciju sarakstos konstatētajām sakritībām un iegūt informāciju par to, kurā sankciju sarakstā un programmā persona iekļauta.

Sankciju monitorings ļauj monitorēt gan Latvijā, gan ārvalstīs reģistrētās juridiskās un fiziskās personas.

Lai uzzinātu, kā sākt lietot Klientu Portfeļa monitoringu, sazinies ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai arī rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*