Lursoft news

Kā uzzināt, ja klientam reģistrēts vai mainīts patiesais labuma guvējs?

2019. gada 7. marts

Lursoft dati liecina, ka informāciju par patiesajiem labuma guvējiem atklājuši 34,2 tūkstoši uzņēmumu un informāciju par to, vai uzņēmums ir sniedzis šādu informāciju un kas ir tā patiesie labuma guvēji, var pārbaudīt Lursoft izziņās.

Tajā pašā laikā, lai operatīvi sekotu līdzi, vai kādam no klientiem, partneriem vai piegādātājiem nav mainīts patiesais labuma guvējs vai arī tas ir reģistrēts pirmo reizi, piedāvājam izmantot Patiesā labuma guvēju monitoringu.

Ar Patiesā labuma guvēju monitoringa palīdzību iespējams daudz ērtāk un vienkāršāk pārvaldīt informāciju par interesējošo uzņēmumu faktiskajiem īpašniekiem un kontrolētājiem, lai izmaiņu gadījumā pieņemtu operatīvus lēmumus par turpmāko sadarbību ar attiecīgo kompāniju.

Monitorings informēs, ja:

  • juridiskai personai tiks reģistrēts patiesā labuma guvējs vai arī mainīts līdzšinējais patiesā labuma guvējs;
  • kādā no uzņēmumiem kā patiesā labuma guvējs tiks reģistrēta Tev interesējošā fiziskā persona.

Jau vēstīts, ka Uzņēmumu reģistrs izplatījis paziņojumu sabiedrībām ar ierobežotu atbildību, kuru dalībnieku sastāvā ir 100% ārvalstu uzņēmumi, nekavējoties atklāt savus patiesos labuma guvējus, jo tiek uzskatīts, ka šie uzņēmumi ir ar augstu riska pakāpi izmantošanai noziedzīgiem nolūkiem.

Klientu Portfeļa monitorings nodrošina iespēju monitorēt notikumus pēc vairāk nekā 150 dažādiem kritērijiem. Līdztekus Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas un Komercķīlu monitoringiem, Lursoft nodrošina arī Nekustamo īpašumu izsoļu, Būvkomersantu reģistra, Uzņēmumu akcīzes preču licenču, CSDD notikumu, nodokļu parādu u.c. monitoringus.

Izmantojot Klientu Portfeļa monitoringu, iegūsiet vairākas priekšrocības:

  • savlaicīgi uzzināsiet par izmaiņām;
  • ietaupīsiet savu laiku;
  • ieekonomēsiet darba resursus;
  • varēsiet ātrāk pieņemt lēmumus jautājumos, kas atkarīgi no klientu un partneru datu izmaiņām;
  • Jums tiks nodrošināta pārskatāma notikumu vēsture ar iespēju sekot izmaiņām attiecīgā uzņēmuma vai personas statusā.

Lai uzzinātu vairāk par Klientu Portfeļa nodrošināto Patiesā labuma guvēju monitoringu vai arī kādu no citiem Klientu Portfeļa piedāvātajiem monitoringiem, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai Klientu apkalpošanas daļu zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot uz info@lursoft.lv.