Lursoft news

Lursoft tagad pieejams arī Publisko personu un iestāžu katalogs

2018. gada 6. decembris

Lursoft Katalogu sadaļa papildināta ar jaunumu – Publisko personu un iestāžu katalogu. Jaunajā katalogā iekļauta informācija par visām valsts un pašvaldību iestādēm, kas nav padotas Ministru kabinetam.

Par Publisko personu un iestāžu katalogā iekļautajām iestādēm pieejama plaša informācija – pamatdati, reģistrācijas un nodokļu maksātāja kods, reģistrācijas datums, augstākā iestāde, izveidošanas tiesību akts, statuss un privātpersona, kurai deleģēti valsts pārvaldes uzdevumi, kā arī kontaktinformācija.

Lietotāju ērtībām meklēšana Publisko personu un iestāžu katalogā pieejama pēc:

  • nosaukuma;
  • adreses;
  • personas.

Tāpat kā pārējos Lursoft katalogos, arī Publisko personu un iestāžu katalogs tiek aktualizēts reālā laikā pēc izmaiņu izdarīšanas Uzņēmumu reģistrā.

Lursoft Katalogi nodrošina piekļuvi strukturētai informācijai par uzņēmumiem, uzņēmējdarbības nozarēm, personām, kuru informācija publiski pieejama Uzņēmumu reģistrā un citos publiskajos reģistros, tāpat arī pieejams adrešu katalogs, kas lietotājiem ļauj atrast Latvijas uzņēmumus pēc to atrašanās vietas, pilsētas, novada, ielas vai ģeogrāfiskajām koordinātām.

Lursoft katalogi:

Uzņēmumu alfabētiskais katalogs

Uzņēmumu darbības veidu katalogs

Adrešu katalogs

Personu katalogs

Publisko personu un iestāžu katalogs

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*