Lursoft news

Visa decembra garumā, noslēdzot pieslēguma līgumu vai papildinot savu kontu, atbalsti bērnu sapņus!

2018. gada 3. decembris

Sākot no š.g. 3.decembra līdz pat 28.decembrim, papildinot savu Lursoft lietotāja kontu vai arī noslēdzot jaunu pieslēguma līgumu, Jums ir iespēja atbalstīt SOS Bērnu ciematus un Latvijas Bērnu fondu.

Decembris ir gada brīnumainākais laiks, kad iespējams kļūst arī neiespējamais. Sadodoties rokās mums ir iespēja vairot labos darbus un sniegt atbalstu tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk. Kopīgi vairot smaidus bērnu sejās, palīdzēt pasaulei tapt labākai un sniegt palīdzīgu roku talantīgajiem un apdāvinātajiem.

Tāpēc, šajā periodā noslēdzot Lursoft pieslēguma maksas līgumu vai arī papildinot savu lietotāja kontu, 10% no norādītās summas Lursoft novirzīs Jūsu izvēlētajam labdarības fondam. Vienlaikus Lursoft pakalpojumus varēsiet izmantot 100% visas savas iemaksātās summas apjomā.

Palīdzēsim pasaulei kļūt gaišākai kopā!

 

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.