Lursoft news

Lursoft klientiem tagad pieejams arī Patiesā labuma guvēju monitorings

2018. gada 7. maijs

Informējam, ka Klientu Portfelis paplašinājis piedāvāto monitoringu klāstu, tagad nodrošinot arī Patiesā labuma guvēju monitoringu.

Jaunais monitorings Jūs informēs, ja:

  • juridiskai personai tiks reģistrēts patiesā labuma guvējs vai arī mainīts līdzšinējais patiesā labuma guvējs;
  • kādā no uzņēmumiem kā patiesā labuma guvējs tiks reģistrēta Jums interesējošā fiziskā persona.

Piesakoties Klientu Portfeļa jaunajam monitoringam, turpmāk varēsiet daudz ērtāk un vienkāršāk pārvaldīt informāciju par interesējošo uzņēmumu faktiskajiem īpašniekiem un kontrolētājiem, lai izmaiņu gadījumā varētu pieņemt operatīvus lēmumus par turpmāko sadarbību ar attiecīgo kompāniju.

Jau vēstīts, ka pienākumu reģistrēt informāciju par patiesā labuma guvējiem regulē likums “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā”, nosakot, ka patiesā labuma guvēji jeb faktiskie īpašnieki vai kontrolētāji jāatklāj gan jaunajiem subjektiem, kas kādā no Uzņēmumu reģistra reģistriem reģistrēti pēc 2017.gada 1.decembra, gan arī iepriekš reģistrētām juridiskām personām.

Līdz šā gada 16.aprīlim patiesā labuma guvēji bijuši reģistrēti 14 327 juridiskām personām.

Klientu Portfeļa monitoringu klāsts regulāri tiek papildināts ar jauniem pakalpojumiem un tagad, līdztekus Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas un Komercķīlu monitoringiem, Lursoft nodrošina arī Nekustamo īpašumu izsoļu, Būvkomersantu reģistra, Uzņēmumu akcīzes preču licenču, CSDD notikumu, nodokļu parādu u.c. monitoringus.

Izmantojot Klientu Portfeļa monitoringu, iegūsiet vairākas priekšrocības:

  • savlaicīgi uzzināsiet par izmaiņām;
  • ietaupīsiet savu laiku;
  • ieekonomēsiet darba resursus;
  • varēsiet ātrāk pieņemt lēmumus jautājumos, kas atkarīgi no klientu un partneru datu izmaiņām;
  • Jums tiks nodrošināta pārskatāma notikumu vēsture ar iespēju sekot izmaiņām attiecīgā uzņēmuma vai personas statusā.

Lai uzzinātu vairāk par Klientu Portfeļa nodrošināto Patiesā labuma guvēju monitoringu vai arī kādu no citiem Klientu Portfeļa piedāvātajiem monitoringiem, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai Klientu apkalpošanas daļu zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*