Lursoft news

Aicinām uz Starptautisko biznesa kontaktu forumu “IT, augstās tehnoloģijas un inovācijas”

2018. gada 12. februāris

Š.g. 23. martā konferenču centrā Citadele norisināsies 19. Starptautiskais biznesa kontaktu forums “IT, augstās tehnoloģijas un inovācijas”, ko organizē Starptautiskais Forumu Konsorcijs (International Business Nettworking Consortium).

IT, augsto tehnoloģiju un inovāciju  forumā diskutēsim:

  • par mūsu tehnoloģisko nākotni – kā mūsu dzīvi un biznesu veicinošas (un graujošas) jaunās tehnoloģijas mainīs mūsu pasauli nākamajos 10 gados?
  • Par robotizāciju un mākslīgo intelektu. Vai mākslīgais intelekts pārņems cilvēces vadību jau tuvākajās desmitgadēs un kas mūs tad sagaida?
  • Par jaunām un efektīvām IT drošības apdraudējuma prevencijas metodēm un novēršanas iespējām.
  • Par jauno inovatīvo norēķinu sistēmu. Decentralizēta blokķēdes finanšu sistēma – nākotne vai jau šodiena?
  • Par Igauniju kā vienu no pasaules IT lielvalstīm un tās spilgtākajiem sasniegumiem pēdējā desmitgadē, kā arī jaunajiem Igaunijas IT sektora izaicinājumiem.
  • Par jaunajiem 21.gs. tehnoloģiskajiem pilāriem – ātrvilcieniem, elektromobiļiem, transporta sistēmām, unikālām IT un telekomunikāciju aplikācijām un programmām utt.
  • Par sociālo tīklu spožumu un postu. Vai 21. gadsimtā ir iespējama dzīve arī ārpus sociālajiem tīkliem?

Foruma provizoriskā programma 

Vērtīgi biznesa kontakti un iespēja satikt jaunus biznesa partnerus, klientus un investorus

Forumā piedalās: uzņēmumu vadītāji un īpašnieki, IT, mārketinga, pārdošanas un biznesa attīstības vadītāji, investori un to pārstāvji, ekonomikas un citu nozaru eksperti, ministriju vadošās personas, Eiroparlamenta un Saeimas deputāti, pašvaldību vadītāji un deputāti, vēstnieki, augsta ranga diplomāti un goda konsuli, inteliģences pārstāvji un studenti.

Pasākums ir paredzēts visu nozaru pārstāvjiem! No 14 tajā pavadāmajām stundām desmit tiek veltītas personīgiem biznesa kontaktiem, jaunu klientu un sadarbības partneru meklējumiem, jaunu biznesa ideju apspriešanai un savstarpējām sarunām, arī vakara atpūtas pasākuma laikā.

Pieteikties forumam 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*