Lursoft news

Piesakies Lursoft Ekspertu darbnīcām

2017. gada 23. oktobris

Pavadi vērtīgi dienu ārpus biroja, apmeklējot lielāko biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgu Expo Biznesam 2017, kas norisināsies 9.novembrī Radisson Blu Hotel Latvija.

Expo Biznesam ir lielākais biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgus Latvijā, kurā ik gadu piedalās gandrīz 1000 uzņēmumu un organizāciju vadītāji un attīstības speciālisti, lai iepazītos ar aktuāliem biznesa vadības risinājumiem un veidotu lietišķus sadarbības kontaktus.

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas, un tā ietvaros apmeklētājiem vienas dienas laikā būs iespēja izvēlēties un piedalīties vairāk nekā 15 biznesa semināros sava biznesa iedvesmai, iesaistīties biznesa praktiķu ekspertu darbnīcās un pieredzes apmaiņas diskusijās, kā arī konsultēties ar labākajiem dažādu jomu biznesa attīstības speciālistiem un ekspertiem.Tāpat arī pirmo reizi Expo Biznesam programmā piedābā biznesa risinājumu zibšovu, kurā uzņēmumi un ideju autori uzstāsies ar saviem biznesa pieredzes stāstiem, pārdodot savus risinājumus, kas uzlabo personāla produktivitāti, pārdošanas procesu, komunikāciju, finanšu vadību, sniedz ieskatu digitālo aplikāciju iespējās.

Pasākuma ietvaros aicinām pieteikties Lursoft Ekspertu darbnīcām, kas palīdzēs rast atbildes uz jautājumiem:

  • Kā strādā Tavi konkurenti un kādi ir to apslēptie trumpji un vājās vietas?
  • Kā un kur atrast savu klientu?
  • Kā atgūt savu klientu kavētos maksājumus, kurus, iespējams, jau uzskati par bezcerīgiem, tādēļ plāno tos norakstīt.

Sev vietu uz kādu no Lursoft Ekspertu darbnīcām varēsi rezervēt īsi pirms diskusijām.

Expo Biznesam 2017 apmeklējums ir bezmaksas.

Reģistrējies un saņem savu brīvbiļeti jau TAGAD!

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.