Lursoft news

Piedalies konkursā “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!”

2017. gada 6. novembris

Lursoft sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru ikvienu publisko bibliotēku lasītāju aicina piedalīties konkursā “Latvijai – 100. Domā! Izzini! Stāsti!” un laimēt noderīgas balvas – biļetes uz dažādiem kultūras pasākumiem un dāvanu kartes.

Latvija var lepoties ar saviem cilvēkiem, vietām un arī notikumiem, tāpēc katra no konkursa kārtām veltīta vienai no šīm tēmām, gaidot Latvijas simtgadi, izceļot saulītē valsts svarīgākos un atmiņā paliekošākos notikumus, spilgtākos cilvēkus un nozīmīgākās vietas.

Laika posmā no 2017.gada 6.novembra līdz 2018.gada 23.novembrim ikviens publisko bibliotēku lasītājs aicināts pierādīt savu erudīciju un radošumu, piedaloties kādā no konkura kārtām, bet vislabāk – visās konkursa kārtās.

Kad norisināsies konkursa kārtas?

  • Konkursa 1. kārta “Latvijas simtgade. Notikumi” norisinās no 2017. gada 6. novembra līdz 30. novembrim.
  • Konkursa 2. kārta “Latvijas simtgade. Vietas” norisināsies no 2018. gada 23. aprīļa līdz 18. maijam.
  • Konkursa 3. kārta “Latvijas simtgade. Cilvēki” norisināsies no 2018. gada 29. oktobra līdz 23. novembrim.

Kā piedalīties konkursā?

Ja Tava stiprā puse ir radošums un prasme izteikties rakstiski, konkursam vari iesūtīt eseju par attiecīgās konkursa kārtas tēmu. Savukārt, ja esi erudīts ar asu prātu, pierādi to, atbildot uz 10 jautājumiem par konkursa konkursa tēmu!

Katrā no tām konkursa kārtām tiks apbalvoti labākie katras kategorijas dalībnieki.

Piedalies konkursā un vairāk informācijas meklē News.lv

Ielāgo, ka iesūtīt savu eseju vai arī atbildēt uz konkursa erudīcijas jautājumiem vari tikai apmeklējot kādu no publiskajām bibliotēkām.
Iepazīties ar konkursa Nolikumu.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*