Lursoft news

Klientu Portfelī jaunums – CSDD notikumu monitorings

2017. gada 19. maijs

Paplašinot Klientu Portfeļa piedāvāto monitoringu klāstu, sākot ar šo nedēļu lietotājiem tiek piedāvāts jaunums – CSDD notikumu monitorings.

Pateicoties jaunajam monitoringam, turpmāk varēsiet ērti sekot līdzi izmaiņām interesējošo uzņēmumu autoparkā. Monitorējot uzņēmumus pēc to reģistrācijas numura, Klientu Portfelis Jūs reizi nedēļā informēs, ja juridiskā persona tiks reģistrēta kā īpašnieks vai turētājs kādam transportlīdzeklim vai arī būs fiksēts fakts par īpašuma vai turējuma uz transportlīdzekli izbeigšanos.

Jaunais monitoringa veids īpaši noderīgs būs uzņēmumiem, kuri apkalpo juridisko personu autoparkus, piemēram, sniedzot autoservisa, apdrošināšanas u.c. pakalpojumus, jo ļaus operatīvi reaģēt uz izmaiņām klientu autoparka sastāvā un piedāvāt savus pakalpojumus.

Lai pieteiktos jaunajam Klientu Portfeļa monitoringam vai saņemtu plašāku informāciju par tā izmantošanas iespējām, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*