Blog

Nekustamo īpašumu izsoles monitorings – noderīgs rīks ne tikai nekustamo īpašumu jomā strādājošajiem

2017. gada 31. maijs

Mūsdienu dinamiskajā vidē ir svarīgi pirmajam uzzināt aktuālo informāciju, lai nepieciešamības gadījumā varētu operatīvi reaģēt un pieņemt izšķirošos lēmumus. Izņēmums šajā ziņā nav arī nekustamo īpašumu joma.

Lai atvieglotu ikdienu personām, kuru darbs saistīts ar nekustamo īpašumu jomu, tostarp gan apsaimniekošanu, gan tirdzniecību, Lursoft piedāvā izmantot Nekustamo īpašumu izsoļu monitoringu. Pakalpojums Jūs vienmēr informēs, ja interesējošajā adresē tiks reģistrēta jauna nekustamā īpašuma izsole, vai arī izsole būs beigusies vai pārtraukta. Jānorāda, ka Nekustamo īpašumu izsoļu monitorings ir noderīgs rīks ne tikai nekutamo īpašumu jomā strādājošajām personām, bet arī iedzīvotājiem, kuri nākotnē plāno iegādāties īpašumu, jo ar tā palīdzību iespējams iegūt pārskatāmu, sev interesējošu informāciju, nepatērējot laiku, ik dienas pārskatot reģistrēto nekustamo īpašumu izsoļu sarakstu.

Lursoft, analizējot nekustamo īpašumu izsoļu datus pēdējā gada periodā, aprēķinājis, ka no visām publicētajām izsolēm 9,78% gadījumu tās kādu iemeslu dēļ ir pārtrauktas. Jānorāda, ka no teju 3000 analizētajām izsolēm 96,1% gadījumu izsoles sākuma summa ir zemāka nekā speciālistu novērtējums, savukārt vidējā izsoles sākuma cena, rēķinot mediānu, ir 6,3 tūkst.EUR. Lielākā nosolītā cena bijusi kādam īpašumam Rīgā, Tirgoņu ielā – 4,09 milj.EUR.

Gadījumā, ja Jūsu tiešais darbs saistīts ar nekustamo īpašumu un būvniecības nozari, Klientu Portfeļa monitoringu klāstā atradīsiet arī vairākus citus monitoringu veidus, kuri ievērojami atslogos Jūsu ikdienas darbu. Tāds ir ne tikai jau pieminētais Nekustamo īpašumu izsoļu monitorings, bet arī Būvkomersantu reģistra monitorings.

Tam pateicoties iespējams sekmīgāk piesaistīt jaunus klientus un sadarbības partnerus, izvērtēt situāciju nozarē, kā arī nekavējoties reaģēt gadījumos, kad sadarbības partneris izslēgts no reģistra vai arī apturēta tā darbība. Jānorāda, ka Būvkomersantu reģistrā tiek reģistrēti komersanti, kuri veic komercdarbību vienā vai vairākās būvniecības, kā arī arhitektūras vai elektroenerģētikas jomās.

Ar monitoringa palīdzību iespējams saņemt operatīvu informāciju par gadījumiem, kad:

  • uzņēmums reģistrēts kā būvkomersants;
  • apturēta būvkomersanta darbība;
  • būvkomersants izslēgts no reģistra;
  • atjaunota būvkomersanta darbība;
  • aktualizēta informācija par būvkomersantu.

Statistikas dati liecina, ka šā gada maijā Būvkomersantu reģistrā reģistrēti 5 310 ekonomiski aktīvi būvkomersanti. Ik mēnesi no reģistra tiek izslēgti vairāki būvkomersanti (2017.gada aprīlī 54, 2017.gada martā – 56) vai arī apturēta to darbība (2017.gada aprīlī – 7, 2017.gada martā – 20), tāpēc ir svarīgi būt informētam par izmaiņām un savu klientu aktuālo statusu.

Lai iegūtu papildu informāciju par Nekustamo īpašumu, Būvkomersantu vai citiem Klientu Portfeļa piedāvātajiem monitoringiem, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī, zvanīt pa tālruni 67844300, vai rakstīt e-pastu uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*