Lursoft news

Meklēšana dokumentos – pakalpojums, kas sniedz iespēju paplašināt un attīstīt savu biznesu

2017. gada 10. aprīlis

Lursoft izstrādātais pakalpojums „Meklēšana dokumentos” paver jaunas iespējas uzņēmējiem, ļaujot ērti apzināt savus potenciālos klientus, sadarbības partnerus un noskaidrot, kuri uzņēmumi izmanto konkurentu pakalpojumus.

Pateicoties pakalpojumam „Meklēšana dokumentos”, Lursoft klientiem ir iespēja maksimāli ātri atrast informāciju par interesējošiem uzņēmumiem, uzņēmējdarbībā iesaistītajām pusēm un tēmām uzņēmumu reģistrācijas, gada pārskatu, maksātnespējas, komercķīlu u.c. veidu dokumentos. Kopumā meklēšanas arhīvā pieejami vairāki  miljoni dokumentu, kuru skaits ik dienu tiek papildināts.

Pakalpojums „Meklēšana dokumentos” nodrošina interesējošā atslēgvārda meklēšanu vienlaicīgi visā dokumentu datu bāzē. Lai lietotājam būtu ērtāk pārskatāmi meklēšanas rezultāti, tiek piedāvāta iespēja izvēlēties konkrētus interesējošus dokumentu tipus vai noteiktu dokumenta datumu, kā arī kārtot iegūtos rezultātus pēc numura un nosaukuma.

Pateicoties „Meklēšanai dokumentos”, lietotājiem līdztekus Lursoft pieejamajiem juridiskajiem un finanšu datiem ir iespēja saņemt plašāku informāciju uzņēmējdarbībā iesaistīto personu līdzšinējo aktivitāšu izvērtēšanai.

button

Kā pakalpojumu „Meklēšana dokumentos” sava biznesa attīstībai izmanto citi Lursoft klienti?

  • Noskaidrojot, kuri uzņēmumi savos gada pārskatos norādījuši, ka to plānos ietilpst eksporta virziena attīstīšana, šiem komersantiem iespējams piedāvāt savus loģistikas, juridiskos, tulkošanas, nodokļu konsultantu vai apdrošināšanas pakalpojumus.
  • Pateicoties Meklēšanai dokumentos, iespējams atrast uzņēmumus, kuru pārskatos ietvertas mārketinga un reklāmas izmaksas, kas nozīmē, ka šie komersanti ik gadu minētajām pozīcijām atvēl noteiktus līdzekļus, līdz ar to ir potenciālie klienti gadījumā, ja Tu sniedz mārketinga vai reklāmas pakalpojumus.
  • Izmantojot Meklēšanu dokumentos, iespējams pārbaudīt, kuri uzņēmumi izmanto Tavu konkurentu pakalpojumus. Iegūtie rezultāti palīdzēs labāk izprast pašreizējo tirgus situāciju un izvērtēt savas turpmākās attīstības iespējas.

Lai uzzinātu, kā „Meklēšana dokumentos” un citi Lursoft pakalpojumi var palīdzēt Tavam biznesam attīstīties, sazinies ar mums, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*