Lursoft news

Lursoft izziņās tagad pieejama informācija arī par 2016.gadā veiktajiem nodokļu maksājumiem

2017. gada 4. aprīlis

Informējam, ka Lursoft izziņas tagad papildinātas arī ar informāciju par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā 2016.gadā. Tostarp pieejama informācija ne tikai par uzņēmumu kopējiem nodokļu maksājumiem, bet arī par uzņēmumu veiktajām valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un samaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa apmēru.

Lai ikvienam būtu iespēja gūt priekšstatu par interesējošā uzņēmuma attīstību un tā godaprātu attiecībā uz nodokļu nomaksu, Lursoft izziņās pieejami dati ne tikai par komersantu 2016.gadā veiktajām nodokļu iemaksām valsts budžetā, bet arī informācija par iepriekšējiem gadiem. Tā kalpos kā palīgs, izvērtējot partneru, klientu un arī konkurentu darbības stratēģiju, apzinīgumu un godprātību.

Jau ziņots, ka 2016.gadā komersanti valsts budžetā nodokļos samaksājuši 6,13 miljardus eiro. Salīdzinot ar gadu iepriekš, tas ir par 7,54% vairāk. Tāpat kā gadu iepriekš, arī 2016.gadā lielākie nodokļu maksātāji Latvijā bijuši degvielas tirgotāji SIA Circle K Latvia (182 milj.EUR), SIA Neste Latvija (120 milj.EUR) un SIA ORLEN Latvija (118 milj.EUR).

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*