Blog

Kā mainās uzņēmējdarbības veidi un procesi digitālajā laikmetā? Uzzini to „Lietu interneta” konferencē!

2016. gada 6. oktobris

Kopš Henrijs Fords pirmais rūpniecībā ieviesa konveijeru, lai atvieglotu ražošanu, palielinātu apjomus un samazinātu izmaksas, ir pagājuši vairāk nekā 100 gadi. Šajā laikā pasaule ir attīstījusies iepriekš nepieredzētos tempos, un šodien pat mazie ražotāji izmanto automātiku un dažādas inovācijas.

Nav svarīgi vai uzņēmums ir liels vai mazs – galvenie jautājumi ir saglabājušies tie paši. Turklāt, klāt nākuši vēl dauzi citi, tostarp kā izcelties mūsdienu konkurences apstākļos, kā optimizēt ražošanu un būt rentablam, kā un kur labāk uzglabāt datus un to visu analizēt.

Koncerns „Siemens” ir pasaules līderis  automatizācijas tehnoloģijas produktu izstrādē un ražošanā visās rūpniecības jomās. Tādēļ, ja pārstāviet ražošanas jomu, esiet piegādātājs vai apakšuzņēmējs – izmantojiet unikālu iespēju – 21. oktobrī apmeklēt „Lietu interneta” (Internet of Things) konferenci Ķīpsalā, kur viens no lektoriem būs arī „Siemens” Ražošanas datu apstrādes risinājumu vadītājs Ziemeļvalstīs Tēmu Pajala (Teemu Pajala).

siemens-programmai

Prezentācijā “On the way to Industry 4.0” Tēmu Pajala stāstīs, kā digitālā platforma ir izmainījusi uzņēmējdarbības veidus un procesus un kā atvērtā IT ekosistēma “Mindsphere” ražošanas procesus pārveido virtuālā realitātē, ļaujot tos ievērojami optimizēt. Būtiski – ar “MindSphere” palīdzību ikviena ražotne spēj pēc iespējas ātrāk sasniegt to, ko šodien saucam par “Industry 4.0”. Saturs būs īpaši noderīgs dažādu nozaru industriālā un rūpniecības sektora vadītājiem, rūpniecības profesionāļiem un uzņēmējiem.

Vēl konferencē: „Samsung”, „Deloitte”, „Siemens”, „ABB”, „John Deere”, „Tele 2”, „Eliko” un „Kaspersky” pārstāvji par IoT lietojumu dažādās nozarēs: pilsētplānošanā, medicīnā, būvniecībā, finansēs, loģistikā u. c. Konferences galvenais partneris – jauno tehnoloģiju eksperts „Knowledgeprice.com”. Konferences apmeklējums ir bez maksas, iegādājoties izstādes „RIGA COMM 2016” ieejas biļeti. Par konferenci:  http://rigacomm.com/lv/vai-latvija-ir-gatava-lietu-internetam-2/

„Lietu interneta” konference notiek izstādē „RIGA COMM 2016” Ķīpsalā. „RIGA COMM” ir ikgadējs IT un biznesa pasākums dažādās nozarēs strādājošajiem uzņēmējiem, valsts iestāžu vadītājiem un IT profesionāļiem, kur vienuviet iepazīt aktuālāko Baltijas un ārvalstu digitālo piedāvājumu, konsultēties ar ekspertiem un kopīgi izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai. Šī gada jaunumi – Gadžetu zona un Baltijā pirmā „Lietu interneta” konference. Izstādes partneris – IT uzņēmums „Lursoft”. Par izstādiwww.rigacomm.com

Izstādi „RIGA COMM” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet mums: www.facebook.com/RigaComm un www.twitter.com/RigaComm

 

Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
Darbalaiks:
20. oktobrī 10.00–18.00
21. oktobrī 10.00–18.00

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*