Lursoft news

Klientu Portfeļa lietotājiem tagad pieejams Nekustamo īpašumu izsoļu saraksts un monitorings

2016. gada 25. augusts

Klientu Portfelis papildināts ar jaunumiem – Nekustamo īpašumu izsoļu monitoringu un izsoļu sarakstu.

Jaunos pakalpojumus novērtēs ikviens, kura ikdiena saistīta ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanu, tirdzniecību vai arī kura plānos ietilpst nekustamā īpašuma iegāde vai pārdošana.

Nekustamo īpašumu izsoļu saraksts nodrošina piekļuvi apjomīgam nekustamo īpašumu izsoļu skaitam, tostarp gan aktuālajām, gan jau notikušajām izsolēm, sniedzot informāciju par izsolīto  īpašumu platību, sākuma un nosolīto cenu, izsoļu sākuma un beigu datumiem, aprakstu u.c. noderīgu informāciju, kas ļauj analizēt gan konkrētu nekustamo īpašumu, gan nekustamā īpašuma tirgus tendences.

Pateicoties īpašumu novērtējumiem, kas pieejami izsoļu sarakstā esošajiem īpašumiem*, iespējams saņemt izvērstu nekustamo īpašumu speciālistu pamatotu vērtējumu par attiecīgā īpašuma tehnisko stāvokli, vērtību, apgrūtinājumiem.

Izmantojot jauno pakalpojumu, iespējams gūt precīzu priekšstatu par nekustamā īpašuma cenām interesējošajā teritorijā, kas, savukārt, nepieciešamības gadījumā palīdz precīzāk aprēķināt sava vai iegādei nolūkotā īpašuma vērtību.

Nekustamā īpašuma izsoļu sarakstā atrodamie īpašumu novērtējumi iekļauti arī Lursoft pakalpojumā Meklēšana dokumentos, kas nodrošina iespēju atlasīt un meklēt interesējošo informāciju pēc vairākiem klienta izvēlētiem kritērijiem.

Lai ērti sekotu līdzi, kad interesējošajā adresē vai teritorijā tiek reģistrēta jauna nekustamā īpašuma izsole, Klientu Portfelis piedāvā izmantot monitoringu. Ar tā palīdzību varēsiet savlaicīgi uzzināt par izsludinātajām izsolēm un iegūt nepieciešamo pamatinformāciju, kas palīdzēs pieņemt turpmākos biznesa lēmumus.

Lai iegūtu papildu informāciju un saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem par Nekustamā īpašuma izsoļu sarakstu, monitoringu un citiem Klientu Portfeļa pakalpojumiem, aicinam sazināties ar mums, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

* Iespēja lejupielādēt īpašuma novērtējumu nav pieejama visiem sarakstā esošajiem īpašumiem.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*