Lursoft news

Balvu BIZNESA LEPNUMS 2016 saņem SIA “Overly” un SIA “MGS FACTORY”

2016. gada 7. jūlijs

Otrdien, 6.jūnijā, apbalvošanas ceremonijā kļuva zināmi šī gada BIZNESA LEPNUMS 2016 uzvarētāji – mikro uzņēmumu grupā galveno balvu saņēma SIA “Overly”, bet mazo uzņēmumu grupā – SIA “MGS FACTORY”. Žūrija novērtējusi minēto uzņēmumu augošos peļņas un apgrozījuma, kā arī rentabilitātes un citus rādītājus.

Abi uzvarētāji saņēma galveno balvu – mākslinieka Aivara Kerliņa izgatavoto “Veiksmes atslēgu” kā simbolisku veiksmes vēlējumu turpmākajās biznesa gaitās, kā arī balvu no žurnāla “iBizness”. Neizpalika arī dažādas pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem.

AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” specbalvu saņēma Rēzeknes novada uzņēmums SIA “MS-IDI”, SIA “Tele2” īpaši izcēla finālā neiekļuvušo uzņēmumu – SIA “Greynut”, kas nodarbojas ar elektronikas un mehānikas risinājumu izstrādi un ražošanu, savukārt SIA “LURSOFT IT” balva tika diviem uzņēmumiem – SIA “Overly” un SIA “Greynut”.

LURSOFT IT valdes locekle Daiga Kiopa: „BIZNESA LEPNUMS 2016 iesaistījāmies, jo konkursa mērķis saskan ar Lursoft redzējumu par to, ka Latvijas uzņēmumu vidū ir vēl gana daudz neatklātu veiksmes stāstu, kurus būtu jāizceļ, jāatbalsta un par tiem jāstāsta plašākai sabiedrībai,” piebilstot, ka iesaistīšanās pretendentu vērtēšanā devusi apliecinājumu tam, ka gan mikrouzņēmumu, gan mazo uzņēmumu grupā sastopami uzņēmumi ar potenciālu, plašu redzējumu par nākotnes attīstību. „Īpaši priecē tie konkursa dalībnieki, kuri, attīstot savu biznesa ideju, raugās lielākā mērogā, prot tirgū saskatīt vēl brīvās nišas, nebaidās būt radoši un inovatīvi, neordināri,” uzsver D. Kiopa.

Pasākuma laikā, pēc finālistu prezentāciju noklausīšanās, notika arī skatītāju simpātiju balsojums, tajā noskaidrojās, ka klātesošie visaugstāk novērtēja uzņēmumu SIA “Karameļu darbnīca”.

Uzņēmumu pārstāvji neslēpa aizkustinājumu par saņemto balvu. Tā SIA “Overly” valdes priekšsēdētājs Ainārs Kļaviņš saka: “Negribas pārlieku sevi slavēt, mēs tikai darām to, kas patiesi interesē un patīk. Tomēr, ja paskatos uz visu no malas, ir skaidrs, ka esam paveikuši lielu darbu, uzvarējuši daudzas cīņas un darām kaut ko unikālu. Būtībā strādājam ar vienu kāju nākotnē – lietas, ko darām šodien, ļaus uzņēmumiem straujāk attīstīties nākotnē, tā būs liela daļa mūsu nākotnes ikdienas. Plānojam arvien vairāk darboties arī eksporta tirgos un ieņemt noteiktas nišas pasaules arēnā, tādējādi nesot Latvijas un šejienes uzņēmēju vārdu pasaulē. Paldies par šo novērtējumu!”

Savukārt SIA “MGS FACTORY” pārstāve Sanita Giptere saka: “Jāatzīst, ka iekļūšana finālā bija patīkams pārsteigums, jo paši nebijām pieteikušies, pieteikumu iesniedza kāds cits. Domāju, ka esam pelnījuši šo balvu par savu neatlaidību – sākumā neviens mums īsti neticēja. Ir prieks, ka cilvēkiem raisām pozitīvas emocijas – viņi lepojas, ka Latvijā top kas interesants un bērniem noderīgs. Mēs varam konkurēt arī ar importa skrejriteņiem, jo spējam saražot labas kvalitātes produktu.”

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*