Lursoft news

Pieejams uzņēmumu novērtējums par 2014.gadu

2015. gada 21. oktobris

No šīs nedēļas Lursoft klientiem pieejams uzņēmumu novērtējums par 2014.gadu.

Pateicoties pakalpojumam „Uzņēmuma novērtējums”, Lursoft klienti dažu sekunžu laikā var iegūt interesējošā uzņēmuma novērtējumu naudas izteiksmē par 2014.gadu, kā arī salīdzināt, kā tā vērtība ir palielinājusies vai sarukusi salīdzinājumā ar 2012. un 2013.gadu. Izmantojot pakalpojumu, iespējams uzzināt gan sava, gan arī konkurentu un partneru uzņēmumu vērtību, salīdzināt to.

Uzņēmuma novērtējuma metodika izstrādāta sadarbībā ar finanšu kompāniju Capitalia, aprēķinus balstot uz Lursoft datu bāzēs pieejamiem finanšu rādītājiem un ņemot vērā kompānijas un tās darbības nozaru vēsturiskos apgrozījuma, kā arī izaugsmes un rentabilitātes rādītājus. Jānorāda, ka šogad uzņēmumu novērtējuma aprēķināšanas metodika ir pilnveidota, tostarp uzņēmumu, kuri iesniedz konsolidētos gada pārskatus, vērtības noteikšanai izmantojot konsolidēto pārskatu informāciju.

Atgādinām, ka uzņēmumu novērtējums ir indikatīvs un tā aprēķināšanā netiek ņemti vērā uzņēmuma izaugsmes plāni un citi specifiski apsvērumi, kuri varētu ietekmēt tā tirgus vērtību.

Lai iegūtu uzņēmuma novērtējumu, https://www.lursoft.lv/lv/uznemuma-novertejums norādi tā nosaukumu vai reģistrācijas numuru, un no piedāvātajiem meklēšanas rezultātiem izvēlies interesējošo uzņēmumu.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*