Lursoft news

RIGA COMM 2015 izstādes laikā varēs saņemt arī vērtīgas Lursoft profesionāļu konsultācijas

2015. gada 22. oktobris

Š.g. 23. un 24.oktobrī izstāžu zālē Ķīpsala norisināsies informācijas tehnoloģiju risinājumu izstāde RIGA COMM 2015, kuras ietvaros vairāk nekā 50 IT pakalpojumu sniedzēji un produktu izstrādātāji no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Somijas iepazīstinās ar savu piedāvājumu, konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotākos IT risinājumus uzņēmumiem, projektiem.

Izstādes ietvaros apmeklētāji Mazo un vidējo uzņēmumu konsultāciju zonā varēs saņemt vērtīgas profesionāļu konsultācijas, Startup zonā iepazīties ar jaunām idejām un inovatīviem IT risinājumiem, Gaming zonā uzzināt videospēļu tapšanas aizkulises un piedalīties spēļu izstrādātāju demonstrācijās, savukārt Kursors.lv atvērtā skatuve piedāvās unikālu programmu, kas sniegs aktuālāko informāciju par dažādiem digitālā mārketinga aspektiem un tendencēm. Līdztekus visām aktivitātēm norisināsies arī Biznesa inovāciju konference.

Konsultāciju zonā šogad varēs sastapt arī Lursoft speciālistus, kuri sniegs konsultācijas un atbildēs uz jautājumiem, kā atrast savu potenciālo klientu, kā monitorings var atvieglot darbinieku ikdienas darbu, kā izvairīties no šaubīgiem sadarbības partneriem un efektivizēt savu biznesu, izmantojot IT risinājumus.

Uz tikšanos izstādē!

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*