Lursoft news

Motivācija sevi mainīt uz labu

2015. gada 18. septembris

Lursoft un Apgāda Zvaigzne ABC kopīgi rīkotā konkursa Kas nosaka cilvēka ieradumus? uzvarētāja Agnese Kozlovska šonedēļ viesojās pie mums birojā, lai saņemtu izcīnīto balvu – biznesa psihologa, pētnieka Čārlza Duhiga grāmatu IERADUMA SPĒKS (Zvaigzne ABC, 2015).Agnese_ZvABC_kon_vinnere

Agnesei Kozlovskai ir 34 gadi, viņa ir Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas departamenta vadītāja. “Grāmata man noderēs gan darbā, gan privātajā dzīvē. Man patīk apgūt ko jaunu. Varbūt lasot izdosies sevī atrast tās lietas, ko vajadzētu pamainīt, pilnveidojoties profesionāli un cilvēciski. Katrā ziņā – tā ir motivācija sevi mainīt uz labu!”

Agnese smaida – neesot regulāra konkursu dalībniece, taču šis Lursoft konkurss uzrunājis profesionāli, un nu radies izaicinājums arī turpmāk pārbaudīt savas zināšanas un erudīciju:
“Tas ir veids, kā attīstīties!”

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.