Blog

Aicina atbalstīt kustību “Latvijas Produkts”

2015. gada 21. augusts

Laikā, kad vietējiem ražotājiem un uzņēmumiem nereti jāpaļaujas uz pašu spēkiem, ir ļoti svarīgi sniegt atbalstu pašmāju ražotajiem produktiem, apliecinot, ka mēs lepojamies ar vietējiem sasniegumiem un mums rūp Latvijas ražotāji.

latvijas produkts 2015

Ilgstošus gadus neatņemamu atbalstu Latvijas uzņēmējiem sniedzis birojs “Latvijas Produkts”. Lai veicinātu vietējo produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinātu to kvalitāti un sekmētu produkcijas pārdošanas apjomus, “Latvijas Produkts” rīkojis dažādas informatīvās kampaņas, popularizējis vietējos uzņēmumus medijos, kā arī piešķīris kvalitātes zīmes “Latvijas Produkts” un “Quality Product of Latvia”, kas ļāvis vietējiem iedzīvotājiem atpazīt un iegādāties pašmāju produktus, rūpējoties, lai nauda tiek ieguldīta vietējā kapitālā un valsts ekonomikā.
Birojs darbojas uz brīvprātības pamata un līdz šim sniedzis palīdzību neskaitāmiem vietējiem uzņēmumiem. Kā informē LUAC atbalsta programmu departamenta vadītāja Baiba Paegle, – lai nodrošinātu viena vietējā uzņēmuma atbalstu, ekspertiem izvērtējot kvalitātes zīmju “Latvijas Produkts” vai “Quality Product of Latvia” piešķiršanu, nepieciešami 50 eiro.
Šobrīd birojs ieplānojis aktivitātes rudens informatīvajai kampaņai un sagatavojis atbalstu 150 vietējiem uzņēmumiem. Pilnīgai rudens kampaņas norisei vēl trūkst 3700 eiro.
Ja arī Tev rūp atbalsts vietējiem ražotājiem, pievienojies kustībai “Latvijas Produkts” un kļūsti par biroja mecenātu. Katra mecenāta dāsnums tiks novērtēts, izveidojot publisku biroja Labdaru goda grāmatu.
Plašāku informāciju par iespēju atbalstīt “Latvijas Produktu” lasi šeit.

Ļausim vietējo produktu ražotājiem uzziedēt ar jaunu spēku!
Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.