Lursoft news

Fizisko personu monitorings – sabiedrotais veiksmīgiem darījumiem

2015. gada 25. marts

Mēs esam pārliecināti, ka viens no nosacījumiem, lai noslēgtu veiksmīgu darījumu, ir pietiekoša informācija par iesaistītajām pusēm, kas ļautu Tev savlaicīgi izvērtēt darījuma izdevīgumu un potenciālos riskus.

Ieskatoties reģistros pirms sadarbības uzsākšanas, iespējams iegūt informāciju par personas līdzšinējo pieredzi uzņēmējdarbībā un biznesa vadības stilu, taču, lai arī turpmāk Tu varētu būt drošs par savu biznesu un izvairītos no riskiem, piedāvājam sekot līdzi izmaiņām personas amatos, dalībās, prokūrās. Tādējādi Tu varēsi būt drošs, ka svarīgākā informācija par personām nepaliks nepamanīta, un nepieciešamības gadījumā Tu varēsi operatīvi pieņemt lēmumus un izvairīties no iespējamiem zaudējumiem. Tā, piemēram, Tev garām nepaslīdēs fiziskās personas maksātnespēja vai arī atcelšana no līdzšinējiem ieņemtajiem amatiem.

Klientu Portfeļa Fizisko personu monitorings ļauj sekot līdzi:

  • fizisko personu notikumiem uzņēmumu reģistrā (iecelšana/atcelšana no amata, jaunas prokūras reģistrēšana vai izbeigšana, izmaiņas dalībā);
  • laulāto mantisko attiecību līgumu reģistrācijas notikumiem;
  • fiziskas personas saimnieciskās darbības apturēšanai un atjaunošanai;
  • ziņām par fizisko personu maksātnespējas procesiem.

Piesakoties monitoringam, uz savu e-pastu saņemsi aktuālāko informāciju par veiktajām izmaiņām personas datos reģistros, kā arī varēsi notikumiem sekot līdzi savā Klientu Portfelī.

Pieteikties Klientu Portfeļa izmēģinājumam vari: https://www.klientuportfelis.lv/lv/register

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*