Lursoft news

Eiropas Biznesa reģistrs – sabiedrotais Eiropas tirgū

2014. gada 14. oktobris

Biznesā var spēlēt krievu ruleti, taču tas prasa lielu uzdrīkstēšanos, stiprus nervus un apziņu, ka iespējams ir ne tikai vinnēt, bet arī zaudēt lielas naudas summas. To, kāds būs rezultāts, orientējot savu biznesu uz Krievijas tirgu, iepriekš nekad nevar paredzēt.

Lai neliktu sava uzņēmuma nākotni tikai uz vienu kārti, gudrākie savus riskus diversificē, lūkojoties arī Eiropas virzienā.  Drošākiem soļiem biznesā par sabiedroto izvēlies Eiropas Biznesa reģistru – uzticama, pārbaudīta un aktuāla informācija par Eiropā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Sadarbībā ar Eiropas Biznesa reģistru Lursoft patlaban nodrošina piekļuvi 25 dažādu Eiropas valstu reģistriem, sniedzot iespēju meklēt interesējošos uzņēmumus vienlaicīgi arī vairāku valstu reģistros. Tas nozīmē, ka svarīgākā informācija par Eiropas uzņēmumiem, tai skaitā arī dati par uzņēmumu amatpersonām, ir vien dažu klikšķu attālumā. Piedevām, informācija Eiropas Biznesa reģistrā pieejama tiešsaistes režīmā, kas nozīmē, ka vienmēr saņemsiet tikai pašus aktuālākos datus, kas, savukārt, palīdzēs pieņemt lēmumus par turpmāko sadarbību ar attiecīgo uzņēmumu.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*