Lursoft news

Uzņēmuma veiksme sākas ar efektīvu resursu plānošanu

2014. gada 22. septembris

To, ka izvēloties pareizus un kvalitatīvus darba instrumentus, ir iespējams sasniegt labākus rezultātus, apstiprinās vairākums. Tiesa gan, kamēr citi vēl tikai meklē savas peļņas formulu, citi to jau ir atraduši un veiksmīgi pielieto uzņēmuma attīstības veicināšanā. Kā atrast savu panākumu atslēgu? Sāc ar resursu efektīvāku plānošanu!

Uzņēmumu resursu plānošana

Mērķē precīzi!

Kā uzlabot savus pārdošanas rezultātus? Nevis paļaujoties tikai uz veiksmi, bet gan uzrunājot precīzu auditoriju, kurai ir saistošs Tavs piedāvājums. Sava noieta tirgus paplašināšanai un potenciālo klientu atlasei izmanto efektīvus risinājumus un savus klientus atrodi ar Klientu atlases palīdzību. Tas ir tieši tik vienkārši, cik izklausās, jo Klientu atlase Tev nodrošinās potenciālo klientu sarakstu, atlasot to tieši pēc Tevis noteiktajiem parametriem.

Zini, kas ir Tavs klients!

Lai atrastu pareizo pieeju katram klientam un zinātu, kāda ir attiecīgās personas līdzšinējā darbība, svarīgi savus klientus iepazīt, balstoties uz uzticamu un aktuālu informāciju. To vislabāk iespējams izdarīt, izmantojot plašu un juridiski pamatotu informāciju no valsts reģistriem Latvijā un Eiropā.

Starp citu, ar Datu bāzu palīdzību iespējams novērtēt arī pašam sava darba efektivitāti un salīdzināt sava uzņēmuma rādītājus ar citiem nozares spēlētājiem.

Esi informēts par notiekošo!

Augot biznesa apjomiem, palielinās arī klientu skaits, līdz ar to nepieciešams veltīt vairāk uzmanības, lai nepalaistu garām svarīgākās izmaiņas klientu datos. Šādu funkciju veikšanai vari algot papildu darbinieku, taču šādā gadījumā jārēķinās ar ievērojamām izmaksām – darbinieka alga, nodokļi, apmācīšana, motivācijas programmas…  Taču ir arī kāds daudz efektīvāks veids, kas spēj aizstāt pat vairākus darbiniekus, tādejādi ieekonomējot Tavus finanšu resursus – Monitorings.

Ar Monitoringa palīdzību vari ērti sekot līdzi izmaiņām klientu un partneru darbībā, piedevām, nav nepieciešams satraukties par cilvēcisko faktoru, jo Monitorings nepalaidīs garām nevienu notikumu, līdz ar to vienmēr būsi gatavs rīkoties un pieņemt lēmumus, lai samazinātu savus potenciālos zaudējumus un nodrošinātu peļņu.

Starp citu, izmantojot Jaunreģistrēto uzņēmumu monitoringu, vari apsteigt savus konkurentus un pirmais piedāvāt savas preces un pakalpojumus jaunajiem, tikko dibinātajiem uzņēmumiem.

Lai uzzinātu, kā peļņas formulu pielietot savā uzņēmumā, sazinies ar mums, zvanot 67844300 vai rakstot uz info@lursoft.lv.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.